RPG Addicts | We Know You're Hooked

Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account   Login to account




  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


[IC] Kilencedik fejezet - Én kertem, te kerted
#44
(01-20-2018, 07:51 AM)DM Surranó Wrote: A műhelyeknél... (Konyak, Fuzz, Gábriel. Többieknek spoiler.)

OOC - stealth lásd OOC thread. Gábriel kiszagolta a kérdőjel helyén, hogy van valaki, de még lendületből odébblibbenhet [a meglepi kör előtt].

OOC - Sztem a pontos helyet csak akkor tudja G., ha 5 lábra mellette van vagy rákoncentrált (move actionnel). Sztm G. eggyel fentebb van kb.8-10láb, vagy úgy vetted, hogy átlósan 5 láb érvényes az ajtó ellenére is?
Odalibbenhetet azt hogy érted? Arra a mezőre ahol a ? van?

G. repül tovább terv szerint (order szerint) oszloptól oszlopig, faragványtól faragványig próbálva tovább rejtőzködni. Azaz ha nem támadták meg, akkor nem tudja, hogy kiszúrták, s megteszi a maradék 10 lábat is. Viszont mivel darkvision ellen nincs dim-lightból adódó concealment, akkor ha véletlen valaki csak oszlop mögött rejtőzködik, azt feltehetően ő észrevette (nem mintha lenne jelentősége). Persze, tudom asztalok is vannak, az alatt is lehetnek éppen, bár onnan ki kell mászni csata előtt Smile

Mivel mostmár látom a szobát, bejelöltem részletesebben G. tervezett mozgását körökre osztva, oszloptól oszlopig, azaz 5 lábat tud még csak menni coverig, feltételezve, hogy előre nézve veszi maga elé az oszlopot covernek Smile De mivel nem voltunk kör módban, nekem ésszerűnek tűnt, hogy körbe akar repülni, nem szakaszonként. De mivel csak így lehet stealhelni akkor így megy oszloptól oszlopig, s természetesen bekukkant az oszlop alá, mögé amikor megy tovább, de gondolom ez alap, hiszen felderíteni megy, nem sétarepülésre Smile

Térjünk vissza akkor a fényre is, hogy most dark van-r bent, mert ha nem dim-light, akkor Fuzz cselekede is ettől függhet, sőt függött volna eddig is, ha nem lát be.

EDIT

Mivel odabent sötét van, így Fuzz a begyűjtött követ beletekeri a begyűjtött köpenybe, hogy ne menjen át rajta a tervezett fény, s castol egy lightot miközben belenyúl a köpenybe megérintve a követ. Majd jól becsavarja a köpenybe. Utána indította utjára Gábrielt.

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Messages In This Thread
RE: Kilencedik fejezet - Én kertem, te kerted - by Fuzz - 01-20-2018, 02:00 PM



Users browsing this thread:
4 Guest(s)

Forum software by © MyBB - Custom theme © iAndrew 2014 - All Material and Content © artCain, HJCain, and RPGAddicts 2009 - 2015
     
ABOUT US
A gaming group started in late 2005 when several members (from all over the world) came together on a long-running forum website called Plothook.net (formally known as Highmoon.net). Several games transformed from a by-the-book format to highly modified versions that became new hybrid systems with completely custom rules and abilities. Ten years later, these faithful players wanted to secure their work and their stories, becoming the basis of these forums.