RPG Addicts | We Know You're Hooked

Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account   Login to account




  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


[IC] Kilencedik fejezet - Én kertem, te kerted
#40
(01-18-2018, 09:08 AM)DM Surranó Wrote: A ligetben... (Eric, Erki, Arkus. Többieknek spoiler.)

Arkus gyanakodva szemléli Eric-et, mintha azt próbálná kitalálni, hogy lázas-e, mert sérülést hirtelenjében nem lát rajta.
- Bélák a halál szélén, eszméletlen - mondja, inkább gépiesen, mint érvként, miközben a törppel a foglyokhoz mennek.
- És kapott Konyaktól egy bónusz altatót - toldja meg Erki, aki az utolsó szavakat hallotta az ajtóból. - hova rohantak a többiek? - teszi hozzá, valószínűleg nem hallotta a lényeget.

Az Eric számára is nyilvánvaló, hogy hathatós segítség nélkül aligha fog még másnap is talpra állni a druida, de hogy mennyire van oda, azt Erki világítja meg:
- Szerintem Pelor magához térítheti, de csak ha teljes fényével ránk ragyog.
OOC - átszámolom majd, hogy kinek hány spell-je ill channel-je van, de szerintem a két papnál biztos van összesen elég gyógyerő, hacsak nem vagytok extra pechesek és minden d6 meg d8 egyre jön ki
Eric elfojt egy káromkodást magában, majd még mindig bosszús hangon kérdezi a nő felé intve:És vele mi a helyzet?
A válasz után (attól függetlenül): A többiek szerintem elmentek becsukni a legközelebbi ajtókat, hogy lassítsák a goblinokat. De már vissza kellett volna érniük.

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Messages In This Thread
RE: Kilencedik fejezet - Én kertem, te kerted - by Eric Thunderfist - 01-19-2018, 04:00 PM



Users browsing this thread:
12 Guest(s)

Forum software by © MyBB - Custom theme © iAndrew 2014 - All Material and Content © artCain, HJCain, and RPGAddicts 2009 - 2015
     
ABOUT US
A gaming group started in late 2005 when several members (from all over the world) came together on a long-running forum website called Plothook.net (formally known as Highmoon.net). Several games transformed from a by-the-book format to highly modified versions that became new hybrid systems with completely custom rules and abilities. Ten years later, these faithful players wanted to secure their work and their stories, becoming the basis of these forums.