RPG Addicts | We Know You're Hooked

Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account   Login to account




  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


[IC] Kilencedik fejezet - Én kertem, te kerted
#9
OOC - Ilyen sok? Hűha. Csak azért lenne érdemes körben is számolni, hogy ne csússzunk szét.

Első részt mindenképp meghallgatta Fuzz, mert addig nem tudja mi a helyzet, "csak" támadásra számít, Gábriel ment tovább a sárkányszobros teremig, akkor addig küldte, hogy ott figyeljen mikor érnek ide, s ha látja őket jöjjön vissza értesítve minket. Ha jól számoltam 4 kör alatt odaért stealth modeban repülve ahova raktam.
Tehát Fuzz akkor +6 kör elteltével indul Gábriel után, Eric második szövegének felénél, ha addig nem történt semmi más ami megváltoztatná. Terv szerint a talicskás teremig nyomul, hiszen azt tudta meg, hogy ott történt a rajtaütés, s feltételezi, hogy mindenki követi kiszabadítani Dyrrat.
Szóval, ha +6 körnél amikor elindul, s nem jött vissza Gábriel, akkor üzen neki, hogy ha nincs semmi gond mehet tovább még egy termet felderíteni, szintén csendben.
kb. 4 kör alatt ér oda Gábriel jelenlegi helyére az árnyas terembe DT talajvízet figyelembe véve. 5 kör után ő is stealth modeba kapcsol és a monológ végén kb. a kőasztal mögött rejtőzködik. Keleti ajtót megnézi csukva van-e, mert azt úgy hagytuk, nehogy megint egy oldalsóból jöjjenek doblinok.
Gábriellel közben folyamatosan tartja az egyirányú mentális kapcsolatot. "Ha látod őket, osonkodva gyere vissza jelenteni, de ha gyorsan jönnek akkor rohanva, hogy előbb ideérj mint ők. Ha megelőznének rikácsolj hangosan. Ebben az esetben esetleg támadj meg egyet ha úgy ítéled meg, hogy célszerű. A két déli ajtóra pillants rá, hogy csukva vannak-e még. Ha nem történt semmi a ládás teremnél figyel, hallgatózz és várj további utasításra vagy várj meg.". Gábriel következő 7 körét jelöltem más szinnel, addig érhetett el kb. a monológ végére, s ott figyel.

Légyszi jelöld, hogy mely termekben vannak lyukak meg DT terep, hogy ne akkor legyen meglepetés amikor rajtaütnek Fuzzon is.

OOC3 - Sztem Konyak még le van maradva pár körrel azért van ott
OOC4 - Repülve is lehet 4x sebességgel menni egyenes vonalban, mint a run?

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Messages In This Thread
RE: Kilencedik fejezet - Én kertem, te kerted - by Fuzz - 01-15-2018, 09:10 AM



Users browsing this thread:
4 Guest(s)

Forum software by © MyBB - Custom theme © iAndrew 2014 - All Material and Content © artCain, HJCain, and RPGAddicts 2009 - 2015
     
ABOUT US
A gaming group started in late 2005 when several members (from all over the world) came together on a long-running forum website called Plothook.net (formally known as Highmoon.net). Several games transformed from a by-the-book format to highly modified versions that became new hybrid systems with completely custom rules and abilities. Ten years later, these faithful players wanted to secure their work and their stories, becoming the basis of these forums.