RPG Addicts | We Know You're Hooked

Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account   Login to account




  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


[IC] Kilencedik fejezet - Én kertem, te kerted
Konyak valoszinuleg melle ut:

attack [1d20+8] = 3+8 = 11 damage [2d4+6] = 8+6 = 14
(Eric AOO?)
OOC - a wiz gondolom proneból indul, mivel feküdt, vagy már fel is pattant?
(02-24-2018, 06:21 AM)DM Surranó Wrote: (Eric AOO?)

Yeah sure!
[1d20+3] = 3+3 = 6
Eric hadonászik egyet a lány orra előtt, hátha megzavarja, de sokra aligha megy vele.
- ... eeze Darts! - fejezi be a lány rekedt hangon a trükköt, és egy fagyos lövedéket küld egyenesen Konyak hasába (-3hp).

Party time! (Konyak feljött 22re, ezért ő a köv kört kezdi, így utolsónak jön)

Ooc - minden további kutatás nélkül felteszem, hogy ha egy action readied action-t és aoo-t is kivált, akkor nem mindkettőt. Ha a lány ellépett volna, cakk a goblinra tud, ami dt, tehát Konyak plusz ha van combat reflex-e, akkor Eric is, üthetett volna még egyet. Az jó kérdés, ha egy action két okból is kivált aoot, akkor mi van (cast spell + ranged touch)

Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről
Aķkor all es nem talalt? Ki szedte le a koteleket rola?
OOC - Freeze dartS? Az meg mi? Volt ilyen trükk a varázskönyvében? Smile

Várj!!! - dazet nyomat rá Fuzz, s folytatja a szövegelést, hátha a nénikéje említésére felhagy az agresszióval, mert láthatóan nincs magánál, nem egy logikus lépés észnélkül megtámadni a túlerőben levőket minden tárgyalás nélkül.
Charm Persont szeretett volna rá nyomatni, de így harc közben értelmetlennek látja, mivel szóba sem áll velünk.
Ooc - freeze thorns jobb lett volna? De várjuk meg Konyak retro aooját
OOC2 - ha meg lennének kötözve, akkor az túl nagy retró lenne. Igen, volt róla szó, de a hathatós ápolás miatt kikötözték őket a papok. Ja és AC11 valóban nem talált. (még mindig kérges a bőre)
Konyak retrója után:
Eric egy ugrással ledönti a lábáról a lányt a földre és megpróbálja a kezei lefogni. (OOC: lehet helyettem majd a CMB-t dobni nyugodtan). Közben (akár sikerül, akár nem) megismétli: Nyugodj már le! Nem vagyunk ellenség! (Direct nem azt mondja, hogy "barátok vagyunk", mivel egyelőre ő sem viselkedik barátságosan és ki tudja, mi a valós helyzet.)
AOO attack: 14 damage:11

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  




Users browsing this thread:
2 Guest(s)

Forum software by © MyBB - Custom theme © iAndrew 2014 - All Material and Content © artCain, HJCain, and RPGAddicts 2009 - 2015
     
ABOUT US
A gaming group started in late 2005 when several members (from all over the world) came together on a long-running forum website called Plothook.net (formally known as Highmoon.net). Several games transformed from a by-the-book format to highly modified versions that became new hybrid systems with completely custom rules and abilities. Ten years later, these faithful players wanted to secure their work and their stories, becoming the basis of these forums.