RPG Addicts | We Know You're Hooked

Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account   Login to account




  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


[IC] Kilencedik fejezet - Én kertem, te kerted
OOC - Nem voltak, elméletileg nem tudnak kiszökni csak az ajtón keresztül, esetleg a gobbó volt, ha magához tért korább, s végzett az ásással. Bár előtte szájuk be volt tömbe az biztos, amíg nem voltunk itt hacsak Erki ki nem szedte.  Azt is úgy vehetjük, hogy a gobbó elásta őket, vagy nem tért magához még? Fogalmam sincs mennyire volt lecsapva.

Na végre! - dünnyögi magában Fuzz, s rohan befelé.

OOC - Most lép életbe a koábbi terve, amely 1 round helyett 1 hour miatt mégsem valósult meg.
http://forums.rpgaddicts.com/showthread....3#pid28943

Üdvözölek Sharwyn! Hogy érzed magad?

Itt egy picit vár, hogy lássa magánál van-e, figyel-e.

Mi vagyunk a felmentő csapat. Nagynénéd, (mondja a keresztnevét is) Hucrele asszonyság küldött minket, hogy keressünk meg titeket itt a régi erődben. Szóval bízhatsz bennünk. Hol van a fivéred, Talwen Hucrele? Őt nem találtuk meg.

Fuzz [1d20+8] = 17+8 = 25 diplomacy check

Hagy kis időt neki, s figyeljük a reakcióit, majd a válasza után folytatja.

Itt van Erki is, akivel együtt raboskodtatok. Meséld el kérlek mi történt veletek azután, hogy a közös börtönötökből elhurcoltak a goblinok.

szünet

Mi tudsz Belák sötét üzelmeiről és erről a mágikus gyümölcsöt adó fáról?

OOC - Esetleg Erki, mint régi ismerős aid anotherrel segíthet diplomacyban?
Mielőtt megint inkozisztenssé válna a történet: http://forums.rpgaddicts.com/showthread....4#pid30934

"
A temetés után bemegy a foglyokhoz és ha még mindig eszméletlen mindkettő, akkor leül velük szemben törökmonkülésben és addig le nem veszi róluk a szemét, amíg valamelyik magához nem tér (vagy el nem alszik)."

Tehát Eric ott volt a foglyoknél, amikor a lány felébredt!
Ez teljesen oke, Fuzzt egyaltalan nem zavarja, hogy bemenjen dumalni, ha Eric is ott ul. Sot, nagyobb biztonsagban erzi magat.

OOC - sztem a diplomacyt inkabb Fuzz intezze, mint a torp, de ha nem beszel szepen, akkor johet a torp intimidate Smile
OOC - Én úgy tudom így hagytuk itt őket:

http://forums.rpgaddicts.com/showthread....3#pid29863

"Ooc - Mielott dobnek, nem tudom irtuk-e az unnepekben de megkotoztuk oket, szajuk betomve es mindenfele komponenst es fokuszt elvettunk toluk, fegyvert pancelt es wandokat is. "
Eric hagyja beszélni Fuzzt, elvégre ő többet tud a Hucrele-kről. Ha kell, majd közbeszól. Addig fülel és közben szemmel tartja a druidát.
- Üdvözölek Sharwyn! Hogy érzed magad?

Sharwyn ködös tekintettel körülnéz, majd amikor észreveszi, hogy miféle népség között van, akkor megpróbál felülni, de arcáról süt a düh. Arkus megpróbálja lefogni, de nem sikerül neki, és a lány nemhogy kibújik a karmai közül, hanem közben úgy rúgja tökön az orkot, hogy az röptében a kérdezősködő félgnómra esik (nem is tudom, mi kéne ide... reflex save?). A lány felpattan, és övéhez kap, majd idegesen cikázik a szemével jobbra-balra. Végül meglátja a botot és a komponenses tarisznyáját kicsit odébb, ahol Arkus lepakolta a saját cucca mellé.

- Pokolba a pusztítókkal! - recsegi mélyről jövő, rekedtes hangon, a nézéséből tekintve...
(sense motive DC10)
... többek között Konyakra értve a dolgot.
angolul... (sense motive DC0)
"Die, Defilers!"
... csak utólag jöttem rá, hogy mindkét nyelven alliterál.

OOC - Arkus combat maneuver (pin) natural 1, Sharwyn combat maneuver (escape from grapple) natural 20 Smile
OOC2 - aki a közelben volt, cselekedhet egy környit, ha akar... ha nincs érdemi cselekedet, akkor folytatom Fuzz korábbi kérdéseivel. Ha egy körnél több cselekedet lenne, akkor roll for init, és aszerint oldom fel.
Eric 21.02-kor (from roll20) úgy helyezkedik, hogy elállja a lány útját a botja felé közben nyugodt hangon ennyit mond: Nyugalom, senki nem akar bántani! De ha rákényszerítesz, megvédjük magunkat.
Konyak beáll közé és a felszerelése közé, readyzik egy attackot a láncával arra, hogy ha bármi mást tenne mint a lefekvés és rákiabál:
- Lefekszel vagy meghalsz!

Init: 06.02
Fuzz énekel neki egy kis nyugtató dallamot (Fascinate), s utána folytatja tovább a szövegelést.
OOC - "Any obvious threat, such as someone drawing a weapon, casting a spell, or aiming a weapon at the target, automatically breaks the effect." Ezért lentebb feltételezem, hogy Fuzz kezében nincs fegyver. Namost Konyak kilencnél veszi elő a láncát és fenyeget halállal... de hogy addig mi történik, azt kidobom...

Sharwyn egy pillanatra meghökken a bárd énekétől, de aztán Konyak fenyegetésére magához tér, és két kezéből egy gömböt formál, mintha valamiféle labdát szorongatna.
- Fr...

Konyak elsütheti a readied action-jét, Eric ha akar üthet szabadot. (OOC - Fuzz fegyvertelenül nem üthet, ha jól sejtem)

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  




Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Forum software by © MyBB - Custom theme © iAndrew 2014 - All Material and Content © artCain, HJCain, and RPGAddicts 2009 - 2015
     
ABOUT US
A gaming group started in late 2005 when several members (from all over the world) came together on a long-running forum website called Plothook.net (formally known as Highmoon.net). Several games transformed from a by-the-book format to highly modified versions that became new hybrid systems with completely custom rules and abilities. Ten years later, these faithful players wanted to secure their work and their stories, becoming the basis of these forums.