RPG Addicts | We Know You're Hooked

Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account   Login to account




  • 2 Vote(s) - 2 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


[IC] Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem
OOC - Ezért van igaza Szabinak, hogy nem lenne szabad foglyokat ejteni, mert csak a baj van velük Smile
ooc - Perception [1d20+3] = 12+3 = 15
Konyak nem veszi észre a varázslónő könyvének lapjai közül kikandikáló +4 flaming burst goblin bane longsword of Intellect-et és olvas tovább.
(01-07-2018, 07:10 PM)DM Surranó Wrote: Konyak nem veszi észre a varázslónő könyvének lapjai közül kikandikáló +4 flaming burst goblin bane longsword of Intellect-et és olvas tovább.

Hűűű, aztaaaa... Smile
(01-04-2018, 09:52 PM)Fuzz Wrote: OOC - a mindent elvettünk és megkötöztük azt írtuk, de a szájbetömést nem írtuk külön sztem, de most hogy írod biztos az is volt elvégre köztudottan spellcasterekről van szó Smile

Dobtam natural20-at is, az 24 lett.

Fuzz [1d20+4] = 7+4 = 11 perception natural20

OOC - Gábrielről se feledkezzünk meg, aki az ajtóból figyeli a folyosót, ha esetleg arra kellene dobni, hogy arról jött valaki (darkvision 60ft)

Bár őt nem írtad, de lehet neki is jár egy dobás? Smile

Biztos ami biztos, bár neki is csak non-natural 20 Smile

Gábriel [1d20+4] = 16+4 = 20 perception
Gábriel sasol és fülel... (hamarosan hall is valamit... remélem.)
Reméljük nem törp-ork kevert nyelvű halálsikolyt Smile
OOC - majd ha vége a modulnak meséld el légyszi az összefüggéseket, mert kiváncsi vagyok, miért pont most... Smile
OOC - mezei piros pont azon post-ok kigyűjtéséért, amiből kiderül, hány napja van lenn a csapat a "kertben".
A banda épp el van merülve a keresgélésben, olvasásban, mindössze talán 5-6 perc telhetett el, amióta Eric és Dyrra elindult, amikor Arkus felkapja a fejét:
- Hallottátok?
Gábriel pedig lélekszakadva repül a nyugati ajtóhoz, és onnan rikácsolja:
- Valaki jön és üvölt!

Kisvártatva a többiek is kiveszik a vontatott, rekedtes hangot, amint azt üvölti:
- Aaaarkuuuuus!....
... mire Fuzz, Konyak és Erki felocsúdnak, az ork pap már el is rohant, lehúzva fejét Gábriel hasa alatt, végig a folyosón...

Fejezet vége. Folytatás itt: Kilencedik fejezet - Én kertem, te kerted

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  




Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Forum software by © MyBB - Custom theme © iAndrew 2014 - All Material and Content © artCain, HJCain, and RPGAddicts 2009 - 2015
     
ABOUT US
A gaming group started in late 2005 when several members (from all over the world) came together on a long-running forum website called Plothook.net (formally known as Highmoon.net). Several games transformed from a by-the-book format to highly modified versions that became new hybrid systems with completely custom rules and abilities. Ten years later, these faithful players wanted to secure their work and their stories, becoming the basis of these forums.