RPG Addicts | We Know You're Hooked

Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account   Login to account




  • 2 Vote(s) - 2 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


[IC] Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem
#31
ooc - pont a low light visionos nem látja a human meg igen, nem igazság Smile

Init 23, elővesz javelin, 5 láb lép és dob a közelharcoló patira (AC:11) - Már megint ezek az rágcsálók! - berzenkedik, mivel a nagy gobbóról nem tud, így eszébe sem jut énekelni vagy más
#32
Ooc szokás szerint nem láttam a postot... a 3-4. kör virtuális, számoltam, mikor érnek ide.

Fuzz csak egy natúr csontit talál a köpeny alatt, utána a déli ajtónál kezdi az új csata első körét.
#33
Ooc - A lopakodasr egyest dobot a PC-k n vettek eszre?
#34
Ooc 1+15 és Dyrra dobott 11et, Konyak 12t, mindenki más icipicit.

Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről
#35
Ooc - szabvany dire rat csak +11, ezek taposak.
#36
Első kör

23 - Fuzz átbucskázik a rőzsén, és igyekszik Dyrrát nem eltrafálva egy patkányba állítani egy gerelyt, de közelében sem jár a rágcsálónak.

20 - Arkus nyugatról kerüli a barna patit, de a hosszú dárdát kis híján ugrórúdnak sikerül használnia, úgy a talajba szúrja.

18 - Az egyik pati helyezkedik kicsit, hogy félig-meddig közrefogják Dyrrát, de csak félig sikerül, így az ork még hárít a Konyaktól kölcsönkapott pajzsával.

Konyak jön! (OOC - miért volt vajon két avatarod? töröltem azt, amelyikhez NEM tartozott az init.)
#37
(12-11-2016, 11:25 AM)DM Surranó Wrote: Ooc szokás szerint nem láttam a postot... a 3-4. kör virtuális, számoltam, mikor érnek ide.

Fuzz csak egy natúr csontit talál a köpeny alatt, utána a déli ajtónál kezdi az új csata első körét.

Azt beleszámoltad, hogy mindkét köpenyt/csontit megnézte, volt ideje akkor is eljutni az ajtóig? Vagy jó helyen van, ahol van Smile
#38
OOC - Irtam: ketten vagyunk, cserebe az egyeduli Konyakot kinyirtam, de visszaraktam. Smile

Konyak flankbe lep es ketteszakitja a patit a lancaval (attack:19 damage:14).
#39
OOC @Fuzz - nem számoltam bele, mint ahogy azt sem, hogy a déli ajtótól másfél körig tartana, míg pozícióba kerülsz Smile lényeg, hogy ott voltál a csata elején, ahol mondtad: a cserjétől északra (ha jól értettem)
OOC @Konyak - arra a kommentre azt hittem, annak örülsz, hogy egyszerre tudsz Konyakként és Sunfireként posztolni Smile

(12-11-2016, 07:29 PM)DM Surranó Wrote: Első kör

23 - Fuzz átbucskázik a rőzsén, és igyekszik Dyrrát nem eltrafálva egy patkányba állítani egy gerelyt, de közelében sem jár a rágcsálónak.

20 - Arkus nyugatról kerüli a barna patit, de a hosszú dárdát kis híján ugrórúdnak sikerül használnia, úgy a talajba szúrja.

18 - Az egyik pati helyezkedik kicsit, hogy félig-meddig közrefogják Dyrrát, de csak félig sikerül, így az ork még hárít a Konyaktól kölcsönkapott pajzsával.

16 - Konyak Dyrra elterelésétől függetlenül szinte szétszakítja a patkányt. Csoda, ha túléli. (OOC - nem sikerült -10-be leverni Smile )
A hatalmas goblin dühödten felbődül ennek láttán.

10 - A szürke patkány Dyrra mögé bújik a veszedelmes lánc és a kevésbé veszedelmesnek tűnő dárda elől, és sikerül az ork pajzsa alá férkőznie (AC15, -4hp)

7 - Eric gyógyul egyet, majd a patkány mögé kerül (OOC - AOO elkerülése miatt eggyel délebbre, mivel a pati is egyet délre jött), és olyan jól eltalálja, hogy egy sikítással a fölre rogy. A hátsó fertálya feltehetően lebénult. (OOC - crit, 11hp)

6 - Dyrra szembefordul a goblinfajzattal, és védőállásba helyezkedik (total defense).
- Megmartak... - mondja, talán Arkusnak, de még áll a lábán. (OOC - csúnyák a sebei, de még bírja a csatát, csak nem egyedül akar nekimenni a nagy dögnek)

3 - Az óriásgoblin visszavonulás közben dühtől gőzölgő fejjel húz elő egy újabb gerelyt, és eldobja Eric felé, aki viszont könnyedén kitér előle.

2 - Erki gyógyul egyet. Mivel sosem érné utol, inkább Dyrrához lép, és futó pillantást vet a marásokra, de már kifogyott a mennyei hatalomból mára, így jobb híján egy gerelyt hajít nem túl nagy lelkesedéssel a távozó krapek után.

Party time! (Erki kivételével mindenki előbb jön, mint az ellen. Ha akartok, csereberélhettek is a sorrenden)
#40
Feltételezve, hogy a felbődült gobbót már Fuzz is észreveszi, karattyolna valamit és rámutatna, ha már úgyis üres az egyik keze (daze), de mivel az túl messze van, így inkább mozog és közben újabb javelint vesz elő, majd readyzik ha a gobbó esetleg támadna ismét akkor időben eldobja.

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  




Users browsing this thread:
2 Guest(s)

Forum software by © MyBB - Custom theme © iAndrew 2014 - All Material and Content © artCain, HJCain, and RPGAddicts 2009 - 2015
     
ABOUT US
A gaming group started in late 2005 when several members (from all over the world) came together on a long-running forum website called Plothook.net (formally known as Highmoon.net). Several games transformed from a by-the-book format to highly modified versions that became new hybrid systems with completely custom rules and abilities. Ten years later, these faithful players wanted to secure their work and their stories, becoming the basis of these forums.