RPG Addicts | We Know You're Hooked

Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account   Login to account




  • 2 Vote(s) - 2 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


[IC] Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem
#41
Második kör

23 - Fuzz előrenyomul.
20 - Arkus Dyrra közelében marad, és az egyik harapást begyógyítja Erastil hatalmából.

Konyak, Eric jön!
#42
Konyak a goblin mellé lép és megcsapkodja a páncélját.
#43
Eric Konyak mellé rohan, hogy a következő körben támadhasson.
#44
(12-12-2016, 08:49 PM)Eric Thunderfist Wrote: Eric Konyak mellé rohan, hogy a következő körben támadhasson.

ooc - chargeval sztem tudna most is, persze nem kötelező, csak szólok ha esetleg elfeledkeztél charge lehetőségről
#45
7 - Eric gyógyul és szalad.
6 - Dyrrra dühöng, hogy Eric elvette a fejét, majd az újult erőnek hála körberohanja az ellent, aki puszta kézzel utánakap, de ez csak ijesztgetés.
3 - A galád kilép a gyűrűből, Dyrra mellé, elővesz egy csatacsillagot, és odasóz Dyrrának (6hp)
2 - Erki gyógyul és dob még egy gerelyt, de Dyrra miatt elvéti.

Party time! (Arkust majd beillesztem valahová)
#46
Konyak követi a nagyra nőtt gobeszt és megcsapja a láncával (ooc - attack:26 damage:12).
#47
Fuzz megközelíti a nagy galádot, hogy hatótávban legyen, majd elejti a javelint, hogy összeszedje arcane tudományát és egy Dazet küldjön a nagy gobbóra.
#48
Harmadik kör

23 - Fuzz megközelíti a nagy galádot, majd a gerelyt a földre ejtve rikkant egy meghökkentőt, és a nagy goblin bizony meghökken!
16 - Konyak belép, és megcsapja az ellent a láncával.
15 - Arkus követi Konyakot, és rést keres, hogy a dárdával tudjon támadni.
7 - Eric gyógyul egyet (ezzel max), majd előrelép és játékosan megbokszolja az óriásgoblint.
6 - Dyrra újra közrefogja Konyakkal a dögcsit, és ezúttal bele is mélyeszti a csákányát.
3 - A meghökkent goblinoid áll, mint a meghökkent faszent.
2 - Erki gyógyul egyet, aztán még egy gerelyt dob, az utolsót, magasan fölé.

Eric jön (lásd fenn), utána még egyszer az egész csapat!
#49
ooc - feltéve, hogy nem szedik le addig

23 - Fuzz felveszi a földről a javelint, lép 5 lábat Eric mögé, hogy jobban rálásson az ellenre, majd megpróbálja óvatosan eldobni Eric és Konyak között a gerelyt, de túl óvatos volt (AC:11)
#50
Eric egyet előrelép, majd játékosan megbokszolja az óriásgoblint (7-es és 4-es AC, pedig szép sebzés lett volna).

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  




Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Forum software by © MyBB - Custom theme © iAndrew 2014 - All Material and Content © artCain, HJCain, and RPGAddicts 2009 - 2015
     
ABOUT US
A gaming group started in late 2005 when several members (from all over the world) came together on a long-running forum website called Plothook.net (formally known as Highmoon.net). Several games transformed from a by-the-book format to highly modified versions that became new hybrid systems with completely custom rules and abilities. Ten years later, these faithful players wanted to secure their work and their stories, becoming the basis of these forums.