RPG Addicts | We Know You're Hooked

Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account   Login to account




  • 2 Vote(s) - 2 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


[IC] Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem
lusta voltam kinyitogatni a roll20-on, ezért említettem. Tőlem lehetnek nyitva is, majd ha arra járok, javítom.
(01-04-2018, 09:08 AM)DM Surranó Wrote: lusta voltam kinyitogatni a roll20-on, ezért említettem. Tőlem lehetnek nyitva is, majd ha arra járok, javítom.

Nem kell, hiszen jönnek vissza, s akkor majd becsukják. Vagy mégsem jönnek vissza? Ajjaj Smile

OOC - Sztem 20-as move-val is kb. 10 perc oda-vissza nekik (de 30-asok mindketten nem?), megjártuk párszor, sztem karik is tudják már kb mekkora a táv, ha nem érnek vissza max.10-15 perc alatt, akkor az már gyanús lehet.
30-asok, és igen, szerintem is kb 10 perc, bár néhol a hullákon gázolás meg a taknyos lépcső kicsit nehezíti a terepet. (a kénköves hasadék rövidebb, viszont a gödrök miatt ott végig lassabban kell haladni, így a végén kb ugyanott vagy, csak reckírozol, hogy mégis elbotlasz)
Konyak türelmesen őrködik és lapozgat közben ha kell.
A lapozgatók, kotorászók dobhatnak egy-egy perception-t. (lehetőleg natural 20-at)
Ooc - Mielott dobnek, nem tudom irtuk-e az unnepekben de megkotoztuk oket, szajuk betomve es mindenfele komponenst es fokuszt elvettunk toluk, fegyvert pancelt es wandokat is.
OOC - a mindent elvettünk és megkötöztük azt írtuk, de a szájbetömést nem írtuk külön sztem, de most hogy írod biztos az is volt elvégre köztudottan spellcasterekről van szó Smile

Dobtam natural20-at is, az 24 lett.

Fuzz [1d20+4] = 7+4 = 11 perception natural20

OOC - Gábrielről se feledkezzünk meg, aki az ajtóból figyeli a folyosót, ha esetleg arra kellene dobni, hogy arról jött valaki (darkvision 60ft)
Szájbatömés regisztrálva.
Fuzz tovább kutakodik a gombás holmik között, egyelőre penészen kívül nem sok érdekeset talált a papírokon.
Konyak egyébként mit lapozgat? ha jól emlékszem, eddig a riportokon kívül csak a lelakatolt tüzes könyvet találtátok, ami említésre méltó
Meg 2 scroll is említésre méltó volt. Feltételezhetjük, hogy nem a tüzes könyvet lapozza, mivel az le van lakatolva, s a kulcsát még keressük. Smile
Legutóbb Konyak a wizard spellbookját lapozgatta, s azonosította be, de nem talált tintát.
take20 szoba, kb 1 órát mondtál + még 1 ha a papírokat is átnézzük részletesebben, nem csak beleolvasunk, így jött ki a két óra.

http://forums.rpgaddicts.com/showthread....4#pid29134

Csak emékeztetőnek, ez volt egy terv, sorrend, amiből x idő eltelt majd elmentek Ericék a foglyokért.
ja télleg, a wizard spellbookja is ott van.
a két órából jelen állás szerint még kevés idő telt el. Erictől várok választ valamire privátban, mielőtt továbbgörgetném a szálat.

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  




Users browsing this thread:
2 Guest(s)

Forum software by © MyBB - Custom theme © iAndrew 2014 - All Material and Content © artCain, HJCain, and RPGAddicts 2009 - 2015
     
ABOUT US
A gaming group started in late 2005 when several members (from all over the world) came together on a long-running forum website called Plothook.net (formally known as Highmoon.net). Several games transformed from a by-the-book format to highly modified versions that became new hybrid systems with completely custom rules and abilities. Ten years later, these faithful players wanted to secure their work and their stories, becoming the basis of these forums.