RPG Addicts | We Know You're Hooked

Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account   Login to account




  • 2 Vote(s) - 2 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


[IC] Nyolcadik fejezet - Én kis kertet kerteltem
Lehet, hogy lemaradtam valamiről, de Eric még nem mondta, hogy mit csinál ebben a két órában, ugye? Felmerült, hogy foglyokat kísér, de nem bólintott rá, vagy de?

Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről
Igen, Eric foglyokat kísér. Amint valamelyik magához tér, ki akarja hallgatni.
Nem, nem mondta még sztem, hogy mit tervez abban a két órában. Előtte mondta, hogy addig nem csinálunk semmit a fával amíg a foglyokat ki nem hallgatjuk. Csak azért kérdeztem rá, hogy biztos legyen nem Fuzzra vár senki Wink

A fogolykiséretet asszem csak ooc vetettek fel, hogy valakinek esetleg eszébe juthat NPC-k közül is, mert elméletileg Erki volt korábban a fogolyfelelős.

Ha nem menne el senki negyedórán belül a foglyokért, akkor Fuzz felfüggeszti a kutatást, s mint önjelölt vezető kezébe veszi az irányítás, mert hirtelen eszébe jut, hogy két fogollyal kevesebben vagyunk, s milyen jó lenne majd őket bezárni ide, hiszen van kulcsunk.
Szóval beveti karizmatikus egyéniségét, s keres egy-két önkéntest akit felkér, hogy menjen el vele idekísérni a foglyokat. Mi az az ő csapongó természetének az egyik dologból átugrani egy másikba majd vissza...

EDIT: Hoppá, közben mondta Smile
Akkor hogy tisztázzuk:
- ahol a fekvő goblin van, oda húzzátok Sharwynt és Bélákot
- aztán Eric és Erki eldzsavél a kénköves árkon túli porlepte terembe, ahol az előző két fogoly van (amit találtam, az alapján mégsem az árnyas sárkányszobornál hagytátok őket)
- az ottani két foglyot visszavezetik a zárható "irodához"
- Közben Konyak, Fuzz és a két ork feltúrják az iroda minden zegzugát.
Stimmt?
- majdnem, de nem húzzuk, hanem Konyak megfogja egyik kezébe a Bélákat, másik kisujjával a varázslónőt, s viszi Smile
- Eric + mégegy darkvisionösre szavazok, aki szintén gyorsabb, pl. Dyrra ranger? (én sem értem roll20-n miért vannak olyan messze, hacsak nem véletlen, vagy rájuk csuktuk az ajtót is, remélve, h nem fulladnak meg)
- stimmt
- stimmt, de Fuzz és Konyak túr egylőre csak (persze lehet csatlakozni), de valaki őrzi a Bálákékakat, pl. Arkus, Erki meg ebédet csinál..?
Ésszerű javaslat, akkor Eric + Dyrra ment el a foglyokért, a két pap őriz, a két arcane caster meg túr. Konyak, Eric, jó így? (holnap reggelig döntsétek el, aztán megy tovább a sztori)
(01-03-2018, 05:04 PM)DM Surranó Wrote: Ésszerű javaslat, akkor Eric + Dyrra ment el a foglyokért, a két pap őriz, a két arcane caster meg túr. Konyak, Eric, jó így? (holnap reggelig döntsétek el, aztán megy tovább a sztori)

Részemről jó.
(01-03-2018, 07:04 PM)Balthazaar Wrote:
(01-03-2018, 05:04 PM)DM Surranó Wrote: Ésszerű javaslat, akkor Eric + Dyrra ment el a foglyokért, a két pap őriz, a két arcane caster meg túr. Konyak, Eric, jó így? (holnap reggelig döntsétek el, aztán megy tovább a sztori)

Részemről jó.
Upsz! A skizofrén elf megszólalt a törpe énje helyett...
... és még mindig lehet post személyt változtatni Smile

Akkor Konyakot meg se várjuk...
Amíg a papok főzőcskéznek meg vigyázkodnak, a boszorkányok meg a tudományos kotyvasztást tanulmányozzák, addig Eric és Dyrra a már jól ismert útvonalon, maguk előtt minden ajtót szépen nyitva és maguk mögött ugyanúgy csukva, elindulnak a foglyokért.
OOC - Ha lehet ilyen ooc javaslatot tenni, Dyrra nem csukja maga mögött az ajtót, majd csak visszafelé jövet, egyrészt minek, megint ki kell majd nyitni Smile Másrészt meg hátha menekülni kell a goblinhad elől akkor sem célszerű.

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  




Users browsing this thread:
2 Guest(s)

Forum software by © MyBB - Custom theme © iAndrew 2014 - All Material and Content © artCain, HJCain, and RPGAddicts 2009 - 2015
     
ABOUT US
A gaming group started in late 2005 when several members (from all over the world) came together on a long-running forum website called Plothook.net (formally known as Highmoon.net). Several games transformed from a by-the-book format to highly modified versions that became new hybrid systems with completely custom rules and abilities. Ten years later, these faithful players wanted to secure their work and their stories, becoming the basis of these forums.