RPG Addicts | We Know You're Hooked

Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account   Login to account

$81.68 donated / $385 needed
for site upkeep Jun 2017-2018!

• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[IC] Az üveggyár
(11-04-2016, 07:13 PM)Will Wrote: Ooc - az unseanservant-on csak egyesevel lehet dobalni ezt most telefonrol kihagynam. A DM dobjon helyetem: FoB 2x d20+3 / d8+1 AoO d20+1 / d6+1

OOC - Csata közben a roll20 is megfelel dobásnak. A múltkor azért kértem az unseenservantról, hogy beilleszthető legyen a fórumba a dobás. De egyébként figyelembe véve, hogy a roll20 dobása mennyire függ a bejelentkezéstől (egyszer állandóan kicsit, egyszer állandóan nagyot dob), akár csata közben is lehet unseenservantot használni.

Will lövései elrepülnek a goblin fölött, így az észre sem veszi izgatottságában. Rohan(na) tovább, ám Will belerúg egyet, amikor elhaladna mellette. A rúgás eléggé fájdalmasan érinti a goblint. Viszont mivel Will és a goblin ebben a pillanatban gyakorlatilag közelharcba kerültek egymással, így Biilë úgy dönt, nem dob a goblinra gerelyt, helyette inkább mond egy Guidance-t Willre.

Lehet szavazni Keyador 15-nél esedékes cselekedetére arra az esetre, ha a szokásos 48 órán belül nem reagálna (elküldtem neki az előző posztom szövegét).
Reply
Most nem látom roll20-at, de ha tudja akkor Keyador flankelje és sneakelje a gobbót.
Reply
A gobbót jelenleg csak úgy lehetne flankelni, ha Will belépne a terembe és valaki vele szemben helyezkedne el. Viszont ahova állnia kellene annak a valakinek, ott van egy (a kép szerint több, de a leírás szerint egy) hordó, azért nem oda lépett a gobbó. (Valószínűleg inkább a következő körben tud majd Willen kívül más érdemben cselekedni azon az oldalon. Szóval akár az is lehet értelmes javaslat, hogy várjon, vagy próbálkozzon valamelyik ajtónál, hátha még több gobbóval sikerül egyszerre csatába keveredni stb.)
Reply
Legyen delay.
Reply
OOC - mint írtam telefonról voltam ott meg nincs roll20.
Legyen inkább egy readyzet lövés, arra hogy ellép Will mellöl.
Reply
(11-06-2016, 12:32 AM)Will Wrote: OOC - mint írtam telefonról voltam ott meg nincs roll20.
Legyen inkább egy readyzet lövés, arra hogy ellép Will mellöl.

Az ugyanúgy -4 nem? Mert akkor akár most is lőhet -4-gyel.
Reply
A goblin jelenleg már vesztett 5 hp-t Will rúgása miatt. Ha ellép Will mellől, akkor Willnek elég elgáncsolnia és meghalt.
Reply
Keyador előrántja rövid íjját, és rá lő a goblinra, hátha sikerül lentebb venni az életét. (abban az esetben, ha ez járható út, mivel úgy nézem, hogy eléggé messze vagyok tőle, hogy karddal megtámadjam, egyéb képességek meg ha jól értem, nem jöhetnek most szóba :/ )
Reply
Akkor hajrá! Sajnos a Sneak Attack nem lehetséges, mert már cselekedett a gobbó, így nem Flat Footed.

Viszont a -4 az attackra él a Firing into Melee miatt.
Reply
Keyador, látván, hogy nem tud távolról rátámadni a goblinra, megpróbál közelebb jutni. ( Acrobatics check: rolling 1d20+7(4)+7= 11 )
Sikeresen feljutott a hordók tetejére, ami Biile mellett vannak. Így, hogy már ott van az ellenfél mellett, előrántja hosszú kardját, s egy erőteljeset suhint a gobiln felé, azonban nem sikerült eltalálnia.
Reply

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Forum software by © MyBB - Custom theme © iAndrew 2014 - All Material and Content © artCain, HJCain, and RPGAddicts 2009 - 2015

ABOUT US
A gaming group started in late 2005 when several members (from all over the world) came together on a long-running forum website called Plothook.net (formally known as Highmoon.net). Several games transformed from a by-the-book format to highly modified versions that became new hybrid systems with completely custom rules and abilities. Ten years later, these faithful players wanted to secure their work and their stories, becoming the basis of these forums.