RPG Addicts | We Know You're Hooked

Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account   Login to account




  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


[IC] Hetedik fejezet - Rongy és arany
#11
Hmm. És a korábbi látogatókért nem kértek váltságdíjat? Ez egyre gyanúsabb nekem. Mipó ahelyett, hogy beleeresztene egy nyílvesszót a goblinba, amelyik miatt nem tudtunk biztonságosan visszavonulni, elszelel. Aztán a kobold főnök tudja, hogy a goblinok váltságdíjat fognak követelni értünk, miközben az előttünk ott jártakkal ez nem történt meg. Amikor megjelenünk kiszabadulva a koboldoknál, akkor pedig kifejezetten ellenségként viselkednek, mintha nem lennénk szövetségesek. ... Szerintem a koboldok és a goblinok összejátszanak!
#12
(04-02-2016, 07:39 AM)Eric Thunderfist Wrote: Hmm. És a korábbi látogatókért nem kértek váltságdíjat? Ez egyre gyanúsabb nekem. Mipó ahelyett, hogy beleeresztene egy nyílvesszót a goblinba, amelyik miatt nem tudtunk biztonságosan visszavonulni, elszelel. Aztán a kobold főnök tudja, hogy a goblinok váltságdíjat fognak követelni értünk, miközben az előttünk ott jártakkal ez nem történt meg. Amikor megjelenünk kiszabadulva a koboldoknál, akkor pedig kifejezetten ellenségként viselkednek, mintha nem lennénk szövetségesek. ... Szerintem a koboldok és a goblinok összejátszanak!

Lehet, vagy csak simán gonosz kis sunyi teremtmények mindketten. - summázza Fuzz - Az viszont biztos, hogy a két Hucrele családtagért többet kaphattak volna mint értünk.
#13
- Ti is gyanúsak vagytok, hiszen összeálltatok két orkkal. Mi lett az orkokkal? Hová zárták be őket? Smile
#14
Jaja, nagyon gyanúsak vagyunk, megyek, s fel is jelentem magunkat. - mondja gúnyosan - Meg mindenkit aki koboldokkal összeállt. Furcsa egy világban élünk. A koboldokkal ellentétben viszont ez a két ork nem akart minket megenni.
Egyébként nem akartunk mi velük összeállni, először majdnem elintéztük őket, de mivel látszott rajtuk, hogy jótét lelkek, bármilyen furcsa is, hát megkegyelmeztünk nekik, s megbarátkoztunk velük, majd együtt mentünk irtani a goblinokat.
A két orkot, Dyrrát és Arkust nem láttuk azóta, hogy minden elsötétült, nem velünk együtt voltak bezárva, mint mondottam volt. Vagy nem mondtam? - bizonytalanodik el, kicsit szét van szórva csakúgy mint a felszerelése
Kis szünet után.
Szóval megyünk vagy még tanakodunk? Felszerelkezés, pihenés, támadás. Konyak, tudnál kölcsön adni, itt van fedezetnek Virgonc. Ha nem akkor mást kell keresnem. De jobb lenne mielőbb indulni.

Miután itt végeztünk Fuzz megpróbálja letétbe adni Virgoncot, azzal a feltétellel, hogy hajlandó visszaváltani miután visszaszerezte a cuccait, hátha ad valaki érte 30 aranyat vagy felszerelést, Demnél, kovácsnál, kapitánynál, polginál, két boltban, kocsmárosnál próbálkozik, reménykedik benne, hogy Dem befogadja ideiglenesen, benne bízik meg a legjobban.
De lehet Konyak is átveszi letétbe vagy tud kölcsön adni.

longsword (15gp), leather armor (10gp) shield (7gp), sling (-)

ooc - ha jól emlékszem a bejárat elején volt néhány goblin hulla amit az előző csapat intézett el, ott a páncéljaikat és javelint nem szedtük össze ha jól emlékszem, ha nincs más az is jó lesz egy ideig, meg Laikus valamiket javítgat éppen, abból csak medium volt?
#15
- Na láttod, én bíztam bennetek és így az orkokban is, de attól ez még egy külső szemlélőnek gyanús lehet.
Kérdezd meg Dem-et hátha tud kölcsönadni, ha kell adhatok neked pár fegyvert és páncélt, de azok szerintem nagyok rád.

Ha Dem nem tud kölcsönözni, akkor pár aranyam még van nekem is.
#16
Szuper, igaz barát vagy Konyak. - veregeti meg a kezét, mert a vállát nem éri el. Fuzz elment Demhez.
#17
Fuzz visszatért a Demtől kapott felszereléssel, szükség esetén kért Konyaktól 2 aranyat plusz pár napi száraz kaját kuncsorog tőle. (DM majd ooc threadben leírja mit kapott).

Pihenjünk és hajnalhasadás előtt induljunk. Úgy készüljünk, hogy pár napig nem térünk vissza míg az összes goblint ki nem purgáljuk. Vagy odaveszünk... - teszi hozzá
Egy mindenkiért mindenki egyért, hajrá!
#18
Pihenünk aztán ugrunk holnapra. Közben Konyak olvasgatja az új mesekönyvét.
#19
Valamiért azt hittem, azonnal akartok visszaindulni. Alkonyatra oda is értetek volna...

Az éjszaka során nem történik említésre méltó esemény. HP-ket kérem aktualizálni (ha jól emlékszem, Ericnek és Fuzznak annyi van, amennyit Erkitől kaptak, talán max közelében voltak, plusz most az éjszakai pihenés)
#20
A börtönben nem volt igazi a pihenés, aztán meg jöttünk vissza a városba így gondolom ránk fér a pihenés, hogy ne legyünk fáradtak.
Hátha Dem is gyógyított rajtunk 1-2 HP-t amikor látta, hogy lerongyolódva megérkeztünk? :-)
Fuzznak 4 hiánycikk a 18-ból reggel, ha más gyógyítás nem volt.

ooc - majd a felszerelést írd meg, lásd ooc thread

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  




Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Forum software by © MyBB - Custom theme © iAndrew 2014 - All Material and Content © artCain, HJCain, and RPGAddicts 2009 - 2015
     
ABOUT US
A gaming group started in late 2005 when several members (from all over the world) came together on a long-running forum website called Plothook.net (formally known as Highmoon.net). Several games transformed from a by-the-book format to highly modified versions that became new hybrid systems with completely custom rules and abilities. Ten years later, these faithful players wanted to secure their work and their stories, becoming the basis of these forums.