RPG Addicts | We Know You're Hooked

Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account   Login to account




  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


[IC] Hetedik fejezet - Rongy és arany
Csak mert ott nincs semmi felszerelés feltüntetve... majd megnézem a leveleimet, ha az sincs, akkor valami kezdő felszerelés lesz.

Nem kell mw, jó a roll20, csak akkor legyen teljes.
Konyak és Eric megerősítése elég neki, úgy van vele biztos az orkok is bólogatnak belül csak nehezen tudják kifejezni magukat (hallgatás beleegyezés alapon).

No, ha mindenki egyetért, akkor mutassátok az elkobzott felszerelésemet ellenőrzésre, amelyet természetesen valaki más fog majd vinni, s már itt sem vagyok. De akár viheti is Erki vagy Eric ha már úgyis kéznél van.
- Nem vagytok alkupozícióban. Mehetsz azzal a zsákkal, amit kaptál, vagy megveretheted magad. Melyik legyen?
Egyutt jottunk, egyutt megyunk!
- Mehettek, de akkor cucc nélkül - von vállat a sámán.

Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről
(11-20-2016, 02:54 PM)DM Surranó Wrote: - Nem vagytok alkupozícióban. Mehetsz azzal a zsákkal, amit kaptál, vagy megveretheted magad. Melyik legyen?

Nem vagyunk? Hm. Azt hittem azért kötöttünk békét, hogy ne ontsuk feleslegesen egymás vérét, s megalkudjunk a béke feltételekről. Ezekszerint tévedtem??? - néz rá tágra nyílt szemekkel, ártatlan ábrázattal, majd vállat von - Lehet, hogy én itt pusztulok és ti győztök, de valószínűleg nálatok sem te leszel a túlélő. De ha túl is éled a csatát a hamarosan érkező koboldok támadását nem fogja egyikőtök sem. Nem gondoltad ugye hogy Jusztrál(ooc?) vezér kegyelmet ad a sárkánya fogva tartóinak. Azt jobb ha nem mondom el, hogy milyen halálra kínzó módszereket eszelt ki a számotokra. Arra meg ne is számíts, hogy a Kitaszítottnak egy fabatkát is számít a te életed, s kockáztatja a terveit miattad, inkább szövetséget köt a koboldokkal, ha a helyzet úgy kívánja. Szóval jobban jársz ha mielőbb elengedsz minket a cuccainkkal, s inkább felkészülsz a kobold invázióra.

ooc - diplomacyt nem dobok, ha a 27 nem ért semmit akkor felesleges dobálni Smile
Ooc Juszdrál D-vel, de Fuzztól ennyi tévedés belefér, főleg, hogy a goblinnak talán semmit ss mond a név.

Ooc2 a 27 használt, ez már az...

Grenl egy darabig enyhe mulatsággal hallgatja a szóvirágokat, és hangosan felröhög a sárkány említésére, de a Kitaszított említésére elkomorodik.
- A koboldok porbafingók a "hatalmas" sárkányuk nélkül - szándékosan eltúlzott borzalommal az arcán mondja a szót, a hobgoblinok felröhögnek - és csak tippelni tudok, kire gondolsz Kitaszított név alatt. Ha nem tetszik az üzleti ajánlatunk, akkor fel is út, le is út. - nyilván szó szerint érti, mert előbb a kijárat, majd az akna felé mutat.

- De látom, van üzleti érzéked. Ha megtalálod ezt a Kitaszítottat, aki a koboldok barátja - mondja, és az akna felé mutat, miközben cinkosan kacsint - és a kezemre játszod, lehetőleg holtan, akkor a cuccotokon kívül megkaphatjátok a segítségünket a koboldok kifosztásához.
Ooc dobtam sense motive-ot, 4d20=14 Smile

Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről
(11-21-2016, 08:15 AM)DM Surranó Wrote: - De látom, van üzleti érzéked. Ha megtalálod ezt a Kitaszítottat, aki a koboldok barátja - mondja, és az akna felé mutat, miközben cinkosan kacsint - és a kezemre játszod, lehetőleg holtan, akkor a cuccotokon kívül megkaphatjátok a segítségünket a koboldok kifosztásához.

Hm, csábító ajánlat. Mit gondoltok? - kérdezi teljes komolysággal (mivel sm-et nem dobta meg) elsősorban Konyaktól, mert a többiek még nála is kevésbé szóltak a témához
Szóval ti nem ismeritek ezt a Kitaszítottat? kérdez vissza Eric. Akkor valójában nem is tudjátok, honnan jönnek az almák! Elkaphatjuk nektek a Kitaszítottat. De ahhoz szükség van a fegyvereinkre és a többi tárgyunkra. Úgy tűnik, a Kitaszítotthoz rajtatok keresztül vezet csak út. Így ha lemegyünk a holminkkal, akkor visszafelé is itt kell elhaladnunk. Tehát valójában nálatok marad a holmink, amíg visszatérünk odalentről, bár mi használjuk azt... Kis szünetet tart, hogy a gobbók felfogják a mondandóját, majd megkérdezi: Tudtok még valamit arról, ami odalent van, ami hasznos lehet, hogy sikerrel járjunk?

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  




Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Forum software by © MyBB - Custom theme © iAndrew 2014 - All Material and Content © artCain, HJCain, and RPGAddicts 2009 - 2015
     
ABOUT US
A gaming group started in late 2005 when several members (from all over the world) came together on a long-running forum website called Plothook.net (formally known as Highmoon.net). Several games transformed from a by-the-book format to highly modified versions that became new hybrid systems with completely custom rules and abilities. Ten years later, these faithful players wanted to secure their work and their stories, becoming the basis of these forums.