RPG Addicts | We Know You're Hooked

Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account   Login to account

$81.68 donated / $385 needed
for site upkeep Jun 2017-2018!

• 1 Vote(s) - 1 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[IC] 1. Ismeretlen vidéken - A térkép
OOC - Jelezzétek, ha esetleg pörgethetek az idő kerekén. Stark kb. 20 perce mehetett el (ha nem történik semmi extra, akkor valós naponta 1 percet növelek a játékidőben). Ha valaki akar még valamit a pihenésen kívül, megteheti, délután van, egyelőre álmosak nem vagytok, de természetesen pihenésre, kajálásra, ürítésre szükség lehet bármikor. :-)

Liza természetesen fordít mindent Korg és a lovag között.
Dre közben szorgosan tanulja az elf nyelvet.

OOC - DM: Hány óra van még hátra a napból? Ki hogyan áll HP / resource ügyileg?
(03-23-2016, 09:22 AM)Sir N Dre Wrote: Dre közben szorgosan tanulja az elf nyelvet.

OOC - DM: Hány óra van még hátra a napból? Ki hogyan áll HP / resource ügyileg?

OOC - nem tudjátok pontosan, de kb. 8-10 óra lehet hátra a napból, sötétedésig kb.4-6. HP ügyileg mindenki 30% alatt van, s a spellek is elfogytak kinek volt, talán Balthazaarnak van még egy Color Spray.
OOC - az kizárt, hogy Korg 30% alatt legyen. Szerintem senki se vitte át az AC-jét. De a spellek vsz elfogytak.
Másfél év múlva visszanézek, addigra kb vége lesz a pihenésnek...
ooc - na jó, nem néztem meg részletesen, csak hasra ütöttem. Korgnak 45% van, 10 a 22-ből, csalóka ez a roll20-as bar, nekem a csík alapján kevesebbnek tűnik. Balthazaar 50%-ban, 5 a 10-ből, Lovag meg 0-ban vagy 1-ben??? asszem 0-ban van egyelőre, mert csak heal skillel lett észre pofozva, de majd megnézem ha érdekes lesz

Én meg egy év múlva nézek vissza, hátha addigra elkezdődik a pihenés. Smile

Szóval ki mit tervez csinálni?
Miután eldőlt az őrködés sorrendje, jöhet a pihenés. Balthazaar felajánlja az első őrséget, hogy utána kialudhassa magát reggelig.
Elég gáz egyesével pihenni, főleg, ha az egy szem harcosunk 0-ban (1-ben?) van.
Javaslat:
1. Balta + Papírkutya - 4h
2. Norry - 4h
3. Korg + Liza - 4h
Kihagytam valakit?

+1h ráalvással lehet "interrupted" sleep
De ha az eseménytelen őrködés is pihenésnek számít, akkor lehet 3 turnusban 3-3 órát, és ha mégis közbejön valami, akkor a végén annyit rápihenünk, amennyi hiányzik.
Norry már elköszönt és elhúzott, lásd korábbi postok.
ja bocs akkor... nem is tudom...
Korg 3
Liza 3
PK 3
Balta 3
Vagy esetleg
Korg 3
Liza 2
PK 3
Balta 3
Így a középső casternek megvan a 9 óra, mindenki másnak a 8 óra (ha jól tudom, PK-nak is kell 8h, hogy 2(?) hp-t visszanyerjen).
Vagy az őrködés is pihenésnek számít, ha nem jön közbe semmi? mert akkor PK őrködjön 8 órát oszt jóvan Smile
Olyan őrködjön elsőnek, aki mindjárt bealszik és akkor mindenki tud nyugodtan aludni :-)
Ha csak PK őrködik 8 órát akkor kissé fáradt lesz holnap, de neki elég 6 óra alvás is, ha nem akar gyógyulni.

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Forum software by © MyBB - Custom theme © iAndrew 2014 - All Material and Content © artCain, HJCain, and RPGAddicts 2009 - 2015

ABOUT US
A gaming group started in late 2005 when several members (from all over the world) came together on a long-running forum website called Plothook.net (formally known as Highmoon.net). Several games transformed from a by-the-book format to highly modified versions that became new hybrid systems with completely custom rules and abilities. Ten years later, these faithful players wanted to secure their work and their stories, becoming the basis of these forums.