RPG Addicts | We Know You're Hooked

Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account   Login to account

$81.68 donated / $385 needed
for site upkeep Jun 2017-2018!

• 1 Vote(s) - 1 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[IC] 1. Ismeretlen vidéken - A térkép
(03-07-2016, 11:36 AM)DM Hael Wrote: Pár perc elteltével Norry újra megjelenik a csigalépcső alján.
Elment. Az észak-kelet felé kanyarodó úton vezet egy öszvért, figyeltem az ablakból amint távolodik.
Lassan nekem is ideje lenne folytatnom az utam. Örültem a találkozásnak.
- azzal odamegy az ajtóhoz, kinyitja, majd elindul lefelé

- {{ Szép tőle, hogy csak egyet vitt. }}

(03-09-2016, 09:31 AM)DM Hael Wrote: Bár most, hogy a lovag magához tért már nagyobb az esélyünk...

A gnómból ezen a ponton kirobban a röhögés.

A pihenés ellen nem tiltakozik, de csendben megjegyzi, hogy a hullát esetleg valami "biztos" helyre kéne helyezni, mielőtt "baja esik".
(03-11-2016, 04:24 PM)Korg Evergreen Wrote:
(03-07-2016, 11:36 AM)DM Hael Wrote: Pár perc elteltével Norry újra megjelenik a csigalépcső alján.
Elment. Az észak-kelet felé kanyarodó úton vezet egy öszvért, figyeltem az ablakból amint távolodik.
Lassan nekem is ideje lenne folytatnom az utam. Örültem a találkozásnak.
- azzal odamegy az ajtóhoz, kinyitja, majd elindul lefelé

- {{ Szép tőle, hogy csak egyet vitt. }}

Balthazaarnak:
Ha gondolja elárulhatja a többieknek, hogy csak azért vitt egyet, mert csak egy volt. Balthazaar látta korábban a torony ablakából Eldirt távozni az egyikkel, amelyiken Eldir által összegyűjtött kobold fegyverek voltak. Ha jól emlékszem Norry amikor leesett teraszról, s jött fel akkor talákozott Eldirrel, s üzent is Balthazaarnak vele, hogy sürgős dolga akadt nyugaton, de majd még biztos összefutnak.
Valószínűleg vitt volna többet is, ha lett volna... jegyzi meg Balthazaar. Eldir már korábban elvitte a másikat. Legalábbis Norry ezt mondta korábban, ha jól emlékszem.
- {{Akkor megvan a Papírkutya új feladata}} - vigyorog Korg, és kísérletet tesz arra, hogy felugorva hátba csapja a lovagot.
Meglepő módon akkorát ugrik, hogy magasba nyújtott kézzel egész a lovag lapockájára sikerül vernie.
(OOC - 3'5" Korg új magassága + 1'4" magasra ugrik + a karja is pár collal magasabbra ér, mint a feje... tehát kb 5-5ésfél láb)
Ez a hely nem elég biztonságos most hogy megtisztítottuk a gonosztól? - érdeklődik Liza commonul majd gnómul fordít Korgnak is
- Szerintem most ennél biztonságosabb hely nincs a környéken, most hogy megtisztítottuk a gonosztól.
Liza bólint, majd fordít Korgnak is. Ha gondolja újra megveregetheti a lovag hátát, hogy ilyen gyorsan végzett a feladattal. Smile
Ahogy gondoljátok von vállat Balthazaar. Nekem a hellyel csak annyi a gondom, hogy ha Stark rájön, hogy nem szerezte meg a térképet, az első hely, ahol keresni fog bennünket, az ez. Ha itt akartok pihenni, hazaindulás előtt, akkor szervezzük meg, hogy ki mikor őrködik. A tetőszobából jó messzire el lehet látni, de kérdés, hogy minden irányba jó-e a kilátás onnan.
Helyes meglátás - bólogat Liza.

A toronyszobából a 4 égtáj felé lehet ellátni, csak ha egyszerre minden irányt figyelni akartok, akkor minden ablakba kellene valaki. Továbbá éjszaka, ha valaki az erdőn keresztül vagy a bozótossal benőtt részen közelít, akkor minimális az esély észrevenni. Viszont a kisvárosba vezető utat és környékét jól belátni egy ablakból is.
Vegyük be az egyik földszinti szobát, ahonnan egynél több kijárat van - javasolja a pap. - Mondjuk a lépcsőset. Az őrnek csak a lépcsőt meg az ajtót kell figyelnie, de ha valami zűr van, nem vagyunk mégse teljesen beszorítva, mert az emeletről a teraszon át menekülhet, akinek arra van szüksége.

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Forum software by © MyBB - Custom theme © iAndrew 2014 - All Material and Content © artCain, HJCain, and RPGAddicts 2009 - 2015

ABOUT US
A gaming group started in late 2005 when several members (from all over the world) came together on a long-running forum website called Plothook.net (formally known as Highmoon.net). Several games transformed from a by-the-book format to highly modified versions that became new hybrid systems with completely custom rules and abilities. Ten years later, these faithful players wanted to secure their work and their stories, becoming the basis of these forums.