RPG Addicts | We Know You're Hooked

Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account   Login to account

$81.68 donated / $385 needed
for site upkeep Jun 2017-2018!

• 1 Vote(s) - 1 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[IC] 1. Ismeretlen vidéken - A térkép
Liza vállat von. Lehet valamit fent felejtett.
Pár perc elteltével Norry újra megjelenik a csigalépcső alján.
Elment. Az észak-kelet felé kanyarodó úton vezet egy öszvért, figyeltem az ablakból amint távolodik.
Lassan nekem is ideje lenne folytatnom az utam. Örültem a találkozásnak.
- azzal odamegy az ajtóhoz, kinyitja, majd elindul lefelé
- Ki ment el? Miből maradtam ki amíg ájultan hevertem? - kérdi a lovag.
Stark. Ő ütött le. - feleli Liza az egyre inkább magához tért lovagnak.
Ha javasolhatom, ne várjuk meg, amíg rájön, hogy csak egy üres tekercstartót zsákmányolt... szól közbe elfül Balthazaar. Minél előbb visszaérünk a térképpel, annál jobb. Ráadásul Ed halálát is nehezen magyarázzuk meg, ha valaki itt talál bennünket.
Logikus érvelés - feleli Liza elfül - De ne felejtsd el, hogy ugyanúgy rajtunk üthet útközben egy bokorból vagy más rejtekhelyből, mivel tudja, hogy merre fogunk menni, s ilyen állapotban nem biztos, hogy bírunk vele. - néz végig a társaságon - Bár most, hogy a lovag magához tért már nagyobb az esélyünk, de lehet célszerűbb lenne pihennünk a visszaút előtt, ki tudja talán még koboldok is maradtak az erdőben. Idővel jól állunk és a térkép nálunk van.

Ezután elmeséli a lovagnak commonul, hogy mi történt odafent és idelent, s hogy miről beszélgetnek.

ooc - délután van 14-16 között, s ha jól emlékszem kora ősz volt (vagy tavasz?), mindegy, kora ősz van Smile
- Keressünk egy "biztonságos" helyet aztán gyűjtsünk erőt a holnapi vissza úthoz.
Liza bólint majd fordítja elfre Wink
Balthazaar is bólint a lovag javaslatára.
A csapat többsége eldöntötte, hogy "biztonságos" helyen pihenés következik mielőtt tovább mennek. Korg még tiltakozhat, egyébként hajrá.

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Forum software by © MyBB - Custom theme © iAndrew 2014 - All Material and Content © artCain, HJCain, and RPGAddicts 2009 - 2015

ABOUT US
A gaming group started in late 2005 when several members (from all over the world) came together on a long-running forum website called Plothook.net (formally known as Highmoon.net). Several games transformed from a by-the-book format to highly modified versions that became new hybrid systems with completely custom rules and abilities. Ten years later, these faithful players wanted to secure their work and their stories, becoming the basis of these forums.