RPG Addicts | We Know You're Hooked

Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account   Login to account




  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


[IC] Hatodik fejezet - Felmentő sereg?
#21
Laikust láthatta, nem bújkál.

- Gyermekem, fejenként kétszáz az négyszáz arany. Természetesen Fuzz és Eric megérdemlik a kezességemet, de ekkora vagyonom nincs, így csak azt tudom vállalni, hogy megelőlegezem, de előbb-utóbb meg kell, hogy térítsétek, pénzben vagy Pelor szolgálatában.
#22
- Szerintem Fuzz és Eric örömmel megtéríti ezt az életükért cserébe. Természetesen, ha ők nem tudják akkor én térítem majd meg.
#23
Dem bólint, majd tollat és pergament ragad, és apró gyöngybetűkkel írni kezd. Félúton megáll.
- Akkor négyszáz arany?
#24
- A goblinok 800-at kértek, ugye van velük mér két ork. Nem hiszem, hogy jó dolog lenne ezen kettőt ott hagyni a goblinoknak. Valamit félő, hogy ha csak 400-at adunk nekik, akkor nem biztos, hogy Fuzzt és Ericet engedik el.
Remélem Fuzz és Eric helyesen döntött amikor megbízott két orkban.
#25
Dem megcsóválja a fejét.
- Az orkokat nem ismerem, bennük nincs bizodalmam. Ha te tartod értük a hátadat, akkor nyolcszázat írok.
#26
- Jó értük én felelek. - egyezik bele Konyak.
#27
Dem megírja a kezességről a levelet, és Pelor áldásával útjára engedi Konyakot.
#28
- Köszönöm.
Konyak vissza robog a papírral a kapitányhoz.

- Így már megkaphatom a kölcsönt?
#29
Konyak megkapja a kölcsönt. Délelőtt tizenegy körül jár az idő.
#30
Konyak megebédel, aztán elindul a magányos fához, hogy felderítse környékét. Keres egy jó búvóhelyet az erőd irányába.
Késő délután elhelyezi a váltságdíjat és elvonul a rejtekhelyére.

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  




Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Forum software by © MyBB - Custom theme © iAndrew 2014 - All Material and Content © artCain, HJCain, and RPGAddicts 2009 - 2015
     
ABOUT US
A gaming group started in late 2005 when several members (from all over the world) came together on a long-running forum website called Plothook.net (formally known as Highmoon.net). Several games transformed from a by-the-book format to highly modified versions that became new hybrid systems with completely custom rules and abilities. Ten years later, these faithful players wanted to secure their work and their stories, becoming the basis of these forums.