RPG Addicts | We Know You're Hooked

Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account   Login to account

$81.68 donated / $385 needed
for site upkeep Jun 2017-2018!

• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[IC] Fecskefarkú Fesztivál
(01-25-2016, 11:09 AM)Will Wrote: OOC1 - Természetesen mint mindenben itt is a DM-é az utolsó szó, csak nem tudom hogyan gondolkodsz vélekedsz dolgokról, amíg nem írod le. Ezért szólok, ha úgy láttom nem tudsz valamilyen szabályt. Ha megegyeztünk (vagy diktatórikusan te mint DM eldöntöd) mennyi az annyi, akkor arra javítom a karakter lapot.

OOC2 - Ha átírsz valamit a karakterlapom, akkor azért írjál róla, mert lehet hogy véletlen visszajavítom.

OOC1 - OK Egyébként valóban a Hero Point ügye félig lett megbeszélve anno. Én amikor elolvastam, úgy értelmeztem, hogy opcionáls szabály és a DM-re van bízva, mikor ad Hero Pointot és tanácsként értelmeztem a szintenként egy részt... Jó lesz tényleg tisztázni, hogy egyformán értsük.
OOC2 - Ezért jeleztem, hogy hozzányúltam a karakterlapokhoz. Smile
OOC - journal szerint gyanúsak alakok Smile Azt nem lenne rossz megtudni legalább, hogy férfi vagy nő lehetett akit láttak...

17: Bottled Solution: üvegbolt; Nisk Tander, male half-elf
30. Vernah's Fine Clothing /Ryshinn Povalli, female half-elf/
45. Hannah's (gyógyfüves) /Hannah Velerin, female elf/
Új thread: http://forums.rpgaddicts.com/showthread.php?tid=272
(01-24-2016, 08:11 PM)Will Wrote:
(01-21-2016, 08:03 PM)Keyador Wrote: Az előző éjszaka érkeztem, itt a Sárkányban szálltam meg az éjszaka.Mondanám, hogy csak véletlen kerültem a környékre, de hallottam a környékről egy-két mendemondát az utazóktól, így reméltem, hogy sikerül egy kicsit megszednem magam. Nem vagyok társas lény, nem szeretem a közvetlen kapcsolatot az emberekkel, valamiért szerencsétlenül végződik minden ismeretségem.

- Na erről beszélhetnél bővebben fiam, hogy hogyan gondoltad ezt a "megszedem magam" dologot!!

- Semmi rosszra nem gondoltam ez alatt, kivéve ha rossznak nevezhető az, hogy a környéken lapuló kincsek után kutat az ember. Hallottam szóbeszédeket a goblinokról, illetve hogy temérdek kincsük van. Mivel csak hallomásból tudom, és nem is közvetlenül, hanem jött-mentektől, kalandorok meséiből, így lehet hogy téves az egész. De az eddigi életemen át nélkülöztem, most pedig egy kis remény csillant fel, hogy lehet valaki a felnőtt, utcákat járó senkiből.
(01-23-2016, 04:28 PM)Tanaga Wrote:
(01-21-2016, 08:59 PM)Keyador Wrote: Jól mondod, egyelőre. Az is lehet, hogy ha mélyebbre ásunk a kelleténél, olyan dolgokba botlunk bele, hogy a végén nem kell betennünk a lábunk ide többször.

De az is lehet, hogy ha kiderítjük az igazságot, végére járunk a mostani és korábbi történéseknek, akkor kedves vendégekből megbecsült (dísz)polgárok válunk. Úgy tapasztaltam, hogy alapvetően barátságosak az itteniek még az idegenekkel szemben is, kivéve, ha a régi szomorú események szóba kerülnek, akkor elkomorulnak. De ha betartjuk a törvényeket, s úgy igyekszünk legjobb képességeink szerint segíteni nekik, szerintem nincs okunk aggodalomra, bármilyen sötét dologba is botlunk bele.

Az utazóktól milyen egy-két mende-mondát hallottál, amely megszedéssel kecsegtet? Megosztanád velünk, talán érdekes lehet.

Úgy veszem, hogy a Willnek adott válaszod ezt is kimerítette mivel erre külön nem reagáltál, gondolom mivel az volt későbbi így arra ment csak. Hacsak nem tudsz egyéb mende-mondát is, esetleg, hogy hol a goblin törzsek fészke északon azt nem mondták? :-)

DM, a 3-4-es pontban leírtakról Will nem tud infót amit elmondott?
Akkor holnap reggel 7-kor találkozunk a reggelinél. Jó éjt!  :-)

ooc - utólag feltételezve, hogy ezt az indulási időpontot egyeztettük
(01-26-2016, 08:39 PM)Tanaga Wrote: DM, a 3-4-es pontban leírtakról Will nem tud infót amit elmondott

A 4-es pontról többet nem tud. A hármasról meg eddig is ott, ahol menet közben tudott valamit, azt leírtam. Nehéz lenne most kigondolni, hogy egy év itt tartózkodás után pontosan mit tud és mit nem. :/
(01-26-2016, 08:39 PM)Tanaga Wrote: Úgy veszem, hogy a Willnek adott válaszod ezt is kimerítette mivel erre külön nem reagáltál, gondolom mivel az volt későbbi így arra ment csak. Hacsak nem tudsz egyéb mende-mondát is, esetleg, hogy hol a goblin törzsek fészke északon azt nem mondták? :-)

ooc: Bocsánat, elfelejtettem válaszolni rá. De igen, ezt válaszoltam volna a kérdésre Smile

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Forum software by © MyBB - Custom theme © iAndrew 2014 - All Material and Content © artCain, HJCain, and RPGAddicts 2009 - 2015

ABOUT US
A gaming group started in late 2005 when several members (from all over the world) came together on a long-running forum website called Plothook.net (formally known as Highmoon.net). Several games transformed from a by-the-book format to highly modified versions that became new hybrid systems with completely custom rules and abilities. Ten years later, these faithful players wanted to secure their work and their stories, becoming the basis of these forums.