RPG Addicts | We Know You're Hooked

Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account   Login to account

$81.68 donated / $385 needed
for site upkeep Jun 2017-2018!

• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[OOC] Fogadó a döglött goblinhoz
Csináltam egy példa karakter lapot ime:
Skill minta

Ehhez hasonlóan kellene kineznie a karaktered skill blokkjanak.

Az auto fille kattintottam,  majd bejeloltem a class skileket (check box).
Utana mar csak a rankeket es spec modositokat kellett beirnom.
Felhivnam a figyelmed a | fele spec trukkre a Perception es Spellcraft skilleknel. (csak az elso szamot szamolja bele).

Meg egy megjegyzés: a Perception a legfontosabb skill az egesz jatekban.  Neked class skill de nem raktal ra ranket.  En a survival helyett egyértelműen a Perceptionre raknak.  Ráadásul a survival nem class skill neked.
Quote this message in a reply
Átnéztem, köszönöm. Be is állítottam. Ha minden igaz, akkor nemsoká beállítom az eszközöket is, csak még kicsit utánaolvasgatok. Smile
Egyetértek Szabolccsal, a survivalra nem érdemes nem class skill, így azzal az 1 értékkel nem sokra mész, viszont helyette, ha perceptionre rakod akkor 4-et kapsz mivel class skill, s az egyik legtöbbet használt skill. Roguenak asszem azért is fontos, mert PF-ben már a search helyett is azt kell használni.
* Will lelövi az ellenfelét a hosszúíjával
[[d20+@{Will|bab}+floor((@{Will|dex-base}-10)/2)+2]] AC-t eltalálva (Crit:[[1d1*(20+@{Will|bab}+floor((@{Will|dex}-10)/2) )+2]]) sebez rajta [[1d8+1]] HP-t
Roll20-n is hányják a havat még kb. 3 órán át.
(01-07-2016, 01:20 PM)Tanaga Wrote: Roll20-n is hányják a havat még kb. 3 órán át.

Most már be tudtam lépni.
Kutya tud-e chargeolni? Vagy tud-e nem chargeolni? Ha ráereszteni valakire, akkor rohan mint az őrült?
(01-11-2016, 07:55 AM)Tanaga Wrote: Kutya tud-e chargeolni? Vagy tud-e nem chargeolni? Ha ráereszteni valakire, akkor rohan mint az őrült?

Mindketto mukodik, Amire van idomitva illetve amilyen parancsot kapott.
Realisztikusabb a charge.
De nem találtam olyan parancsot külön, hogy charge. De sztem is a charge a realisztikusabb, ha messze van az ellenfél, ha közel akkor meg nincs jelentősége.
Will tervezett szintjei:

1. Cleric
=====
BAB: +0
R. Attack: +4=(BAB+DEX+MW+trait)
Feat(s): Breadth of Experience

2. Monk
=====
BAB: +0
R. Attack: +4=(BAB+DEX+MW+trait)
FoB: +3/+3
Feat(s): Perfect Strike, M. Bonus Feat

3. Monk
=====
BAB: +1
R. Attack: +6=(BAB+DEX+MW+trait+W.Focus)
FoB: +5/+5
Feat(s): Weapon Focus, M. Bonus Feat, 3.lvl Feat

4. Monk
=====
BAB: +2
R. Attack: +10=(BAB+WILL+MW+trait+W.Focus)
FoB: +9/+9
Feat(s): Point Blank Master

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Forum software by © MyBB - Custom theme © iAndrew 2014 - All Material and Content © artCain, HJCain, and RPGAddicts 2009 - 2015

ABOUT US
A gaming group started in late 2005 when several members (from all over the world) came together on a long-running forum website called Plothook.net (formally known as Highmoon.net). Several games transformed from a by-the-book format to highly modified versions that became new hybrid systems with completely custom rules and abilities. Ten years later, these faithful players wanted to secure their work and their stories, becoming the basis of these forums.