RPG Addicts | We Know You're Hooked

Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account   Login to account

$81.68 donated / $385 needed
for site upkeep Jun 2017-2018!

• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[OOC] Karakterek születése
Akkor letett mindenki a 4-es halfling teamrol? Biztos, hogy egy valaki mar nem halfling lesz? Ha igen, akkor elkezdem leirni a half-orc sztorit, s kidolgozni a karakter reszleteit.
Quote this message in a reply
A melee paladin legfőbb statja az STR.
Akkor megnyugodtam, hogy nem teljesen elvetemült gondolat arra rakni.

Paladinnál hosszabb távon érdemes heavy armorra gyúrni vagy elég a medium, hogy ne legyen csigabiga? Mert első esetben nem érdemes akkor dexre 12-nél többet rakni, kivéve ha a 13-as dex kell valami feathez. Viszont most kapcsolok wis már nem kell spellhez így akkor 12-t érdemesebb intre inkább ugye, mint wisre a +1 will mentő miatt?
Mar irtam,  de akkor ujra a paladinnak a wisdom a dump statja.  Ha nem akarsz vele papolni. 
A csiga effektus ellen PF-ben csomo minden van: traitek,  papi domain,  serintem featek is.
Lószőrt. A paladin legfőbb statja a vonzerő. A melee paladin se kivétel, miért kell erősnek lennie vagy nagyot sebeznie? Az a dolga, hogy ott álljon ledönthetetlen falként, mellesleg megvédve a többieket.
Ha a pók megmarja, dobja meg a mentőjét (divine grace).
Ha valaki elesik, gyógyítsa meg (lay on hands).
Ha nincs pap, akkor ő űzi a zombikat (channel energy).
Ha divine varázslat kell, akkor azt is vonzerőből tolja.

Elcserélnéd ezt plusz 1 támadás plusz 1 sebzésért?
A kétkezes miatti +2 sebzés megint marhaság, mert a lovag kezében lévő pajzzsal többre megy a csapat, mint a kétkezes karddal, és ha megkapod a +2 erőkesztyűt, akkor ott vagy, ahol a part szakad.
Ha kezdőértéked egy 16 és egy 17, akkor kötelezően 17+2 a vonzerő, negyedik szinten 20. Hidd el, jól fog jönni az a plusz mentő meg a napi plusz egy lay on hands.

Az, hogy félork, ne zavarjon. PF-ben a félork az csak ugyanolyan félember, mint a félelf, vagyis nem alapból randa. (a telivér orknak a dnd-s -4 helyett pf-ben -2 vonzereje van)

A csiga effektus: miről beszélünk? hogy futáskor nem négyszeres, hanem háromszoros? mert a 30 az 20 már medium-nál is...

De végtére is a sztori döntse el a statot, ne a stat a sztorit, nem igaz? Smile (különben mindkettő járható út, csak én most így döntöttem a boszit illetően és kész).
A boszi egy magába fordult, kicsit kattant elf nő lesz, ha nincs ellenvetés. Előzetesben annyit, hogy nem a sármjával fog hódítani, és ebbe az átható pézsmaillat is belejátszik. Smile
Igen erosen gondolkodom rajta,  hogy egy szint pappal kezdek es belole lesz monk.  Igy a divine wandok es scrollok kerdes is megoldott lesz majd. Cserebe az elejen igen bena ijasz hozzok.
Engem meggyoztel, akkor egy szep felork lesz Smile
Mikor jön az erőkesztyű a sztoriban? Smile
Ez esetben akkor gyere gnome paladinnal:
Paladin: Add +1/2 hit point to the paladin's lay on hands ability (whether using it to heal or harm).
A gnóm most már nem fér a sztorimba, újat kéne kitalálni, meg valahogy nekem egy igazi paladin még mindig human vagy legalább félember Smile Kivétel persze, ha mindenki halfling vagy gnóm a csapatban Smile Azért ígyis igyekszik majd a jó cél érdekében a csapat szolgálatára lenni képességei szerint.

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Forum software by © MyBB - Custom theme © iAndrew 2014 - All Material and Content © artCain, HJCain, and RPGAddicts 2009 - 2015

ABOUT US
A gaming group started in late 2005 when several members (from all over the world) came together on a long-running forum website called Plothook.net (formally known as Highmoon.net). Several games transformed from a by-the-book format to highly modified versions that became new hybrid systems with completely custom rules and abilities. Ten years later, these faithful players wanted to secure their work and their stories, becoming the basis of these forums.