RPG Addicts | We Know You're Hooked

Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account   Login to account




  • 1 Vote(s) - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


[OOC] Mindeközben a Vén Vaddisznóban...
Behind the scenes --

A fascinate / diplomacy vonalról:
így gondolkoztam, mint DM... (kicsi spoiler)
úgy döntöttem, hogy ez a sárkány extrém kaotikus, ezért mindenre adok neki egy 50-50 esélyt. Mivel background oka van, hogy mondja, amit mondott (akármi is volt az), és tegye, amit tett (köpött), ez lett 70-30. Az instant diplomacy (ha megvan) és a fascinate mentő (ha nincs meg) hajlította volna visszafelé 50-50 ill 30-70 irányba, de a diplo nem volt meg, a mentő viszont igen, és 65-ös dobással az agresszió nyert. Második próbára dobtam neki sense motive-ot, és a sárkány úgy döntött, egyelőre nem kell megenni a ronda humanoidot.

A repülésről:
Simán körbe is repülhetett volna, de egyszer élünk alapon dobtam neki egy emelkedési manővert (fly DC 20), ami bőven meglett (szép bónusza van)

A köpésről:
A hatóterület (IC spoiler, de OOC tudható) 15ft cone, derékszögű tölcsér, ugye a végén 15 gyök2 azaz kb 21 láb átmérőjű körben végződik (pontosabban olyan tökfödő alakú gömbszeletben, aminek a karimája egy 21 láb átmérőjű kör).
Vettem a szabadságot, hogy ne vízszintesen köpje a tölcsért, hanem kb 45 fokban lefelé, úgy, hogy a kúp két merőleges alkotója közül egyik majdnem függőleges, így eléri Gábrielt, másik meg vízszintes, így eléri Fuzz feje búbját. Nem centiztem ki, de Gábrielnek cover nélkül is megvolt a mentője, total coverje nem volt. (egyébként a breath weapon spread, nem burst.... legalábbis azt hittem, hiszen pl a fireball is az, meg mintha olvastam is volna valahol, de mégsem... sok fórum és implicite a Dragon's Breath igéből visszakövetkeztetve a "gyári" sárkánylehelet is burst, ha esetleg a jövőben számít)
Quote this message in a reply

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Messages In This Thread
Lullaby és más állatfajták - by DM Surranó - 07-28-2016, 08:31 AM
RE: Mindeközben a Vén Vaddisznóban... - by DM Surranó - 05-31-2018, 09:30 AM
RE: Hetedik fejezet - Rongy és arany - by Konyak - 04-12-2016, 07:44 PM
RE: Hetedik fejezet - Rongy és arany - by Fuzz - 06-09-2016, 06:36 AM
RE: Hetedik fejezet - Rongy és arany - by Fuzz - 06-09-2016, 07:22 AM
RE: Hetedik fejezet - Rongy és arany - by Fuzz - 06-09-2016, 02:02 PM
RE: Hetedik fejezet - Rongy és arany - by Konyak - 06-09-2016, 02:36 PM
RE: Hetedik fejezet - Rongy és arany - by Fuzz - 06-09-2016, 07:50 PM
RE: Hetedik fejezet - Rongy és arany - by Fuzz - 10-24-2016, 07:17 PM
RE: Hetedik fejezet - Rongy és arany - by Fuzz - 11-14-2016, 08:48 PM
RE: Hetedik fejezet - Rongy és arany - by Konyak - 12-17-2016, 06:31 PM



Users browsing this thread:
8 Guest(s)

Forum software by © MyBB - Custom theme © iAndrew 2014 - All Material and Content © artCain, HJCain, and RPGAddicts 2009 - 2015
     
ABOUT US
A gaming group started in late 2005 when several members (from all over the world) came together on a long-running forum website called Plothook.net (formally known as Highmoon.net). Several games transformed from a by-the-book format to highly modified versions that became new hybrid systems with completely custom rules and abilities. Ten years later, these faithful players wanted to secure their work and their stories, becoming the basis of these forums.