RPG Addicts | We Know You're Hooked

Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account   Login to account




  • 1 Vote(s) - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


[OOC] Mindeközben a Vén Vaddisznóban...
Hát ez jó kérdés, szerintem ha szabályba akarjuk önteni, akkor:
- currently being threatened az, aki valakinek a threatened area-jában van. Ilyen szempontból ha Eric 5 lábnál közelebb van hozzá, akkor threatened, de ez nem életszagú, mert a csaj honnét tudná, hogy őneki van improved unarmed combat-ja, ugye.
- currently being attacked az, akire delta T időn (mondjuk egy körön) belül támadást gyakoroltak, vagy jelenleg is egy folyamatos támadásnak minősülő cselekvés hatása alatt van, és ha a kötözés az 20+CMB, akkor a kötözés az támadás. Ide tartozik szerintem bármilyen folyamatban lévő ártó mágia, pl hold person, heat metal, daze, bane is.

De szerintem ne akarjuk szabályba önteni.

Ami még érdekes, hogy a Diplomacy pl ezt írja:
"Diplomacy is generally ineffective ... against creatures that intend to harm you or your allies in the immediate future. "
... de akkor hogy lehet egy hostile teremtményre hatni? az én definícióm szerint aki hostile, az első adandó alkalommal ártani akar neked. Tehát ha meg van kötve, akkor mihelyst szabadul. szóval ezt is gumiszabálynak veszem, különben a hostile DC-je plusz végtelen lenne.
Quote this message in a reply

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Messages In This Thread
Lullaby és más állatfajták - by DM Surranó - 07-28-2016, 08:31 AM
RE: Mindeközben a Vén Vaddisznóban... - by DM Surranó - 03-26-2018, 09:02 AM
RE: Hetedik fejezet - Rongy és arany - by Konyak - 04-12-2016, 07:44 PM
RE: Hetedik fejezet - Rongy és arany - by Fuzz - 06-09-2016, 06:36 AM
RE: Hetedik fejezet - Rongy és arany - by Fuzz - 06-09-2016, 07:22 AM
RE: Hetedik fejezet - Rongy és arany - by Fuzz - 06-09-2016, 02:02 PM
RE: Hetedik fejezet - Rongy és arany - by Konyak - 06-09-2016, 02:36 PM
RE: Hetedik fejezet - Rongy és arany - by Fuzz - 06-09-2016, 07:50 PM
RE: Hetedik fejezet - Rongy és arany - by Fuzz - 10-24-2016, 07:17 PM
RE: Hetedik fejezet - Rongy és arany - by Fuzz - 11-14-2016, 08:48 PM
RE: Hetedik fejezet - Rongy és arany - by Konyak - 12-17-2016, 06:31 PM



Users browsing this thread:
4 Guest(s)

Forum software by © MyBB - Custom theme © iAndrew 2014 - All Material and Content © artCain, HJCain, and RPGAddicts 2009 - 2015
     
ABOUT US
A gaming group started in late 2005 when several members (from all over the world) came together on a long-running forum website called Plothook.net (formally known as Highmoon.net). Several games transformed from a by-the-book format to highly modified versions that became new hybrid systems with completely custom rules and abilities. Ten years later, these faithful players wanted to secure their work and their stories, becoming the basis of these forums.