RPG Addicts | We Know You're Hooked

Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account   Login to account




  • 1 Vote(s) - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


[OOC] Mindeközben a Vén Vaddisznóban...
Igen, ezért gondoltam, hogy az EA-t kicsukom, csak nem akartam egy ilyesmivel kivívni a játékosok nemtetszését Smile Úgy gondoltam egyébként, hogy ha Str megvan, akkor kitépi a földből. Ha öttel elrontja, akkor beleszakad a földbe és 2d6. (lábanként 1d6, szegény pókok...)
Az EA meg lehet az, hogy kiássa a csempét meg alatta a földet, amíg a gyökér ki nem szabadul... na de egy std action alatt?...
De nem rossz ötlet, hogy köv körben újra gyökeret verne ott, ahol van. mozgó entangle. Talán lehetne is ilyen spell, miért ne?
A koncentráció úgy jött fel, hogy entangled állapotban kell. "An entangled character who attempts to cast a spell must make a concentration check (DC 15 + spell level) or lose the spell." Nem mondja, hogy szomatikus komponenshez kötött, tehát minden spell, és a spell-like annyiban nem spell, hogy nincs komponense, tehát felér egy silent power word kill-lel. Az jó kérdés, hogy a + spell level elírás-e, mert ugye a casting defensively például double spell levellel operál. De visszatérve a spell triggerre: szerintem arra nem kell koncentráció-próba, csak felmerült bennem.
"Spell Trigger, Command Word, or Use-Activated Items:
Activating any of these kinds of items does not require concentration and does not provoke attacks of opportunity."
Quote this message in a reply

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Messages In This Thread
Lullaby és más állatfajták - by DM Surranó - 07-28-2016, 08:31 AM
RE: Mindeközben a Vén Vaddisznóban... - by DM Surranó - 02-02-2018, 12:55 PM
RE: Hetedik fejezet - Rongy és arany - by Konyak - 04-12-2016, 07:44 PM
RE: Hetedik fejezet - Rongy és arany - by Fuzz - 06-09-2016, 06:36 AM
RE: Hetedik fejezet - Rongy és arany - by Fuzz - 06-09-2016, 07:22 AM
RE: Hetedik fejezet - Rongy és arany - by Fuzz - 06-09-2016, 02:02 PM
RE: Hetedik fejezet - Rongy és arany - by Konyak - 06-09-2016, 02:36 PM
RE: Hetedik fejezet - Rongy és arany - by Fuzz - 06-09-2016, 07:50 PM
RE: Hetedik fejezet - Rongy és arany - by Fuzz - 10-24-2016, 07:17 PM
RE: Hetedik fejezet - Rongy és arany - by Fuzz - 11-14-2016, 08:48 PM
RE: Hetedik fejezet - Rongy és arany - by Konyak - 12-17-2016, 06:31 PM



Users browsing this thread:
9 Guest(s)

Forum software by © MyBB - Custom theme © iAndrew 2014 - All Material and Content © artCain, HJCain, and RPGAddicts 2009 - 2015
     
ABOUT US
A gaming group started in late 2005 when several members (from all over the world) came together on a long-running forum website called Plothook.net (formally known as Highmoon.net). Several games transformed from a by-the-book format to highly modified versions that became new hybrid systems with completely custom rules and abilities. Ten years later, these faithful players wanted to secure their work and their stories, becoming the basis of these forums.