RPG Addicts | We Know You're Hooked

Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account   Login to account




  • 1 Vote(s) - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


[OOC] Mindeközben a Vén Vaddisznóban...
(08-30-2016, 10:26 AM)Fuzz Wrote: Miből gondolod, hogy szeretem?
Pedig voltam, Hael és Silky után elég sokáig, kérdezd meg Szabit, Gertom meséjében, Indula Gofle Asimaar pap, illetve Haelnek is volt egy szint pap és monk is.
NPC pap csak akkor szokott lenni nálad is, ha nincs a csapatban pap+lovag. Smile

Miből, miből... hát annyira szeretnél kettőt is a csapatban, vagy nem? Smile
Gertom-ra emlékszem, még talán órát is tartott nekem (höhö... gimiben asszem kettővel alattam járt), de sose játszottunk egy mesében. Azaz egyszer láttam mesélni, jól csinálta.
Haelnek viszont nem rémlik, hogy bármilyen más szintje lett volna, semmint 13. szintű garázsló. Ilyen hülyeséget, pont a DBF előtt elmenni más irányba :Smile

NPC mint csapattag csak akkor szokott lenni, ha kell. Ez persze papra is igaz. A három (majd két) játékos kevés volt, de most öttel már teljesen jók lesztek.
NPC mint NPC viszont szinte mindig bele van írva a mesébe, persze nem véletlen. Maul is hardcode-olt, Dem is, és ha végre az első rész végére értek, akkor a többi részekben is lesz (most hirtelen kettő jut eszembe, de nagyon régen írtam már)
Quote this message in a reply

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Messages In This Thread
Lullaby és más állatfajták - by DM Surranó - 07-28-2016, 08:31 AM
RE: Mindeközben a Vén Vaddisznóban... - by DM Surranó - 08-31-2016, 06:27 AM
RE: Hetedik fejezet - Rongy és arany - by Konyak - 04-12-2016, 07:44 PM
RE: Hetedik fejezet - Rongy és arany - by Fuzz - 06-09-2016, 06:36 AM
RE: Hetedik fejezet - Rongy és arany - by Fuzz - 06-09-2016, 07:22 AM
RE: Hetedik fejezet - Rongy és arany - by Fuzz - 06-09-2016, 02:02 PM
RE: Hetedik fejezet - Rongy és arany - by Konyak - 06-09-2016, 02:36 PM
RE: Hetedik fejezet - Rongy és arany - by Fuzz - 06-09-2016, 07:50 PM
RE: Hetedik fejezet - Rongy és arany - by Fuzz - 10-24-2016, 07:17 PM
RE: Hetedik fejezet - Rongy és arany - by Fuzz - 11-14-2016, 08:48 PM
RE: Hetedik fejezet - Rongy és arany - by Konyak - 12-17-2016, 06:31 PM



Users browsing this thread:
12 Guest(s)

Forum software by © MyBB - Custom theme © iAndrew 2014 - All Material and Content © artCain, HJCain, and RPGAddicts 2009 - 2015
     
ABOUT US
A gaming group started in late 2005 when several members (from all over the world) came together on a long-running forum website called Plothook.net (formally known as Highmoon.net). Several games transformed from a by-the-book format to highly modified versions that became new hybrid systems with completely custom rules and abilities. Ten years later, these faithful players wanted to secure their work and their stories, becoming the basis of these forums.