RPG Addicts | We Know You're Hooked

Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account   Login to account




  • 1 Vote(s) - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


[OOC] Mindeközben a Vén Vaddisznóban...
ping Konyak... ping DM...
Quote this message in a reply
Lásd KSK OOC thread... élőben összejöhetnéni, de ez a fórum dolog valahogy már terhes, be kell valljam.
Quote this message in a reply
(12-11-2018, 08:38 PM)DM Surranó Wrote: Lásd KSK OOC thread... élőben összejöhetnéni, de ez a fórum dolog valahogy már terhes, be kell valljam.

Boldog Új Évet Mindenkinek!!!

Ha jól vettem ki a szavaid nincs semmi gond, csak "belefáradtál".  Meg tudom érteni, mert fórumon lassan haladnak a dolgok, s DM-ként több időt felemészt a játék.
Meg lehet lenni RPG nélkül, 10 évig, ami nekem kimaradt, nem hiányzott, ha kihagyni hosszabb időt megszokni, de most mint játékos szívesen játszom újra. Úgy vettem észre a karaktergenerálás feldobja a lelkesedést Smile
A mesélés nekem is terhes már, főleg mivel odalett másfél éve a gépemen a tervek, bár azóta se hajóztatok el, még mindig csak a bevezetőnél tartunk Smile
Mint játékos igyekeztem aktív lenni a karikkat, hogy menjen a játék, még SG-vel is néha ezért dumáltam többet mint kellett volna, ha úgy éreztem senki nem postol, hogy haladjon.
Sajnálom Fuzz-t, mert tetszett a kari, s még 5 classt fel akart venni, de végülis hasonló kis kotnyelest már játszottam, talán valamikor asztalnál folytathatjuk, nekem legkorábban jövő szeptembertől.
Lovagot, Tanagat viszont szívesen vinném végig, első lovagom, úgy érzem az a kampány jól is haladt, szintlépés is "fast" modeban megy, a DM-nek is megvan a jól kidolgozott anyaga, térképe hozzá, amihez tud igazodni.
Szabolcs ígérte, hogy hamarosan visszatér, remélem így is lesz, s még ebben az évben. Smile

Az lenne a javaslatom, hogy IV-t vigyük végig ezt a szálat, nincs már sok, aztán azt jegeljük, de az sem baj, ha azonnal megy a levesbe. Maradjon csak egy játék, a Runalordos, amire mindenki tud koncentrálni. Azt tudod vállalni, hogy Biilet viszed ameddig a DM meséli? Sztem átlag napi 5 percbe a PC játék beleférhet. Három kari sem sok, de Biile nélkül meg már kevés.
Quote this message in a reply
Nem tudom, nekem is tetszenek a karaktereim, főleg Biilë, de sokkal szívesebben csinálnám asztal mellett azt is.
Ha össze tudunk hozni mondjuk negyedévenként egy napot, amikor asztalnál találkozunk, akkor folytathatjuk a TBK-t is (bármennyire hihetetlen, az is le van papírozva, egészen 20. szintig, csak nem PF-ben)
Na lassanként utánaolvasok akkor a player szálaimnak is, decemberben nem jutott rá időm...
Quote this message in a reply
So I will archive this game.  When a story gets near or over a thousand posts, It has enough investment to get archived and not deleted.  If anyone wants to pick up the DM'ing or collect story bits or writing you have 30 days from today to let me know before I archive it.
Quote this message in a reply

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  




Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Forum software by © MyBB - Custom theme © iAndrew 2014 - All Material and Content © artCain, HJCain, and RPGAddicts 2009 - 2015
     
ABOUT US
A gaming group started in late 2005 when several members (from all over the world) came together on a long-running forum website called Plothook.net (formally known as Highmoon.net). Several games transformed from a by-the-book format to highly modified versions that became new hybrid systems with completely custom rules and abilities. Ten years later, these faithful players wanted to secure their work and their stories, becoming the basis of these forums.