RPG Addicts | We Know You're Hooked

Full Version: Fekete macska fogadó
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Ide jön a szokásos ooc kocsmai duma...
Korg nagyjából kész.
Trait-ekből mi a választék?
- campaign traits = ???
- general traits = APG?

Kezdő lóvé?
- asszem egységesen 500 péz volt, talán a vértem vagy a csatacsillagom lehetett masterwork?
- azóta nem gazdagodtunk emlékeim szerint.
(02-16-2016, 10:31 AM)Korg Evergreen Wrote: [ -> ]Trait-ekből mi a választék?
-  campaign traits = ???
- general traits = APG?

Kezdő lóvé?
- asszem egységesen 500 péz volt, talán a vértem vagy a csatacsillagom lehetett masterwork?

Pénteken telefonon azt mondta Hael, hogy a kezdő pénz az 500gp.
Eddig "saját modult" ír és vezetett, de ezután már esélyes, hogy valami kész modult fog felhasználni, de akkor még csak mint ötlet mondta ezt.
Tehát campaign trait-ek nincsenek egyelőre, de szerintem ha megtetszik valami, akkor válaszd ki azt.

Más: merre vigyem a lovagot? még én sem döntöttem, ezért kérdem: maradjon melee ütő vagy summoner, bard, magus, ...?

Korg színtiszta papnak készül?

Sir karija (a nevére nem emlékszem) rouge/wizard páros ha jól tudom.
(02-16-2016, 10:39 AM)Sir N Dre Wrote: [ -> ]
(02-16-2016, 10:31 AM)Korg Evergreen Wrote: [ -> ]Trait-ekből mi a választék?
-  campaign traits = ???
- general traits = APG?

Kezdő lóvé?

Pénteken telefonon azt mondta Hael, hogy a kezdő pénz az 500gp.
Eddig "saját modult" ír és vezetett, de ezután már esélyes, hogy valami kész modult fog felhasználni, de akkor még csak mint ötlet mondta ezt.
Tehát campaign trait-ek nincsenek egyelőre, de szerintem ha megtetszik valami, akkor válaszd ki azt.

Más: merre vigyem a lovagot? még én sem döntöttem, ezért kérdem: maradjon melee ütő vagy summoner, bard, magus, ...?

Korg színtiszta papnak készül?

Sir karija (a nevére nem emlékszem) rouge/wizard páros ha jól tudom.
Sir karija (Balthazaar) wizard volt simán, a rokona volt rogue/wizard... Egyébként én meg az ő nevére nem emlékszem. Egyelőre nincs időm foglalkozni a karakterrel. Elvileg a roll20-on még megvan a konvertálás előtti változat, meg némi háttér is van lementve (azt elküldtem Haelnek). Talán a hétvégén csinálok egy Pf-es karakterlapot mythweaveren.
Bandinak továbbküldtem az utolsó két emilt, amit kaptam a témában...
Eldir Liadon

Akkor talán csak volt róla szó, hogy Balthazaar is elmegy multiclassba talán (fighter v. ranger) / wizard aztán meg Eldricht Knight PrC. Eldir rouge / wizard -> Arcane Trickster PrC-re készült.

Én sem vagyok kész még. Leghamarabb most hétvége, de Hael sem tudja még mikor akar indulni.
Viszont a legutolsó csata félbermaradt állapotban van roll20-on. Emlékeim szerint utána terveztük az áttérést PF-re, azért készültek a karakterek (amik aztán elvesztek a plothookkal). Éppen Korg következne.
Alighanem onnan fogom először lemásolni a karakter adatait, aztán átkonvertálom PF-be, mint anno. De leghamarabb szombat délután (most éppen pythonul tanulok)...
OFFTOPIC - nem nyomtuk le az Ed nevű nekromantát??? (DM: eltértünk a tárgytól, lécci mozgasd át a kocsma thread-be vagy ahová jónak látod).

Korg sima papnak készül. Néztem opciókat, hogy mivel lehetne táposabb tank (legjobb lenne valami képesség, amivel magára "kényszeríti" az ellenséget, akár implicit, pl valamiféle figyelemelterelés: ha ő támadja X-et és X mást támad, akkor Korgon kívül (vagy vele együtt) mindenki pluszokkal üti. Vagy egy "knight's challenge" szerű dolog, hogy ha én kihívom, akkor az ellenfélnek will mentőt kell dobnia, különben mindenáron engem akar támadni (lásd Taunt) Sajnos a Taunt feat-hez 13-as cha kell
Most láttam, hogy aktívkodtatok, átmozgattam mindent a kocsmába, másik threadbe mehetnek a kari cuccosok.
Igen lenyomtátok Ed-et, meg talán a necromantát is (?).
Most Stark éppen menekülőben van, csata vége felé voltunk úgy emlékszem (a kezében egy tekercstartóval, amelyben nem a térkép van), de még nem zártuk le valóban a csatát.
Erről majd írok egy összefoglalót, ráértek lassan készülni egyelőre, nem sürgős az indulás :-)
Igen, 500 gp volt.
Koboldoktól volt talán valami kis pénz meg fegyók.
Egyik trait CRB/APG, másik campaingn trait lesz sztem, majd átnézem a listákat, s abból választok vagy bővítem sajáttal is.
A fő szál az saját sztori lenne, csak ki kellene még dolgozni, mellékágként meg lehet lesznek modulok beiktatva.
Igen, a csata ott tartott, hogy Balthazaar kikapta Liza kezéből az üres tekercstartót, hogy megerősítse Stark tévedését, hogy abban van a térkép, majd hagyta, hogy Stark megszerezze. Azután Stark alighanem már el is futott és itt halt meg a Plothook...
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30